Administratorem Twoich danych osobowych jest InterRisk TU SA Vienna Insurance Group z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 22 („InterRisk”) . InterRisk przetwarza dane osobowe potencjalnych pracowników oraz współpracowników w związku z prowadzeniem rekrutacji. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, oraz gwarantujemy, że ich przetwarzanie odbywa się zgodnie z obowiązującym prawem. Pamiętaj, że decyzja o wyrażeniu lub niewyrażeniu zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych należy wyłącznie do Ciebie. Jeżeli w dokumentach rekrutacyjnych zostały zamieszczone przez Ciebie dane inne, dodatkowe niż te wynikające z Art. 22 [1] Kodeksu pracy czyli: imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia ich przetwarzanie będzie możliwe wyłącznie na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody. Brak wyrażenia zgody uniemożliwi przetwarzanie co oznacza, że Twoja aplikacja nie będzie brana pod uwagę w procesie rekrutacyjnym. Przetwarzanie Twoich danych na potrzeby przyszłych rekrutacji nastąpi wyłącznie w przypadku udzielenia przez Ciebie odpowiedniej zgody. Brak wyrażenia zgody uniemożliwi przetwarzanie co oznacza, że Twoja aplikacja nie będzie brana pod uwagę w przyszłych procesach rekrutacyjnych. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci prawo : - dostępu do danych, żądania ich sprostowania - usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania - wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania - wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. Pełna wersja klauzuli informacyjnej oraz stosowne zgody dostępne są w formularzu aplikacyjnym.
InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group

Specjalista w Zespole Ubezpieczeń Finansowych

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance GroupO firmie

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 12 dni
    do: 29 kwi 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i ocena standingu finansowego klientów,

  • Przygotowywanie gwarancji ubezpieczeniowych,

  • Kompleksowa obsługa klientów w zakresie gwarancji ubezpieczeniowych,

  • Obsługa umów ubezpieczenia po sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ( np. ekonomia, analiza finansowa, ubezpieczenia),

  • Pierwsze zawodowe doświadczenia w ubezpieczeniach lub bankowości,

  • Znajomość analizy finansowej przedsiębiorstw oraz formy zabezpieczeń stosowanych przy ubezpieczeniach finansowych,

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

  • Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, wchodzącej w skład grupy VIG, jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennych kompetencji,

  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

W InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group każdego roku otaczamy ochroną ubezpieczeniową blisko 2 miliony Klientów. Z sukcesami działamy na polskim rynku od 1993 roku jako jeden z wiodących ubezpieczycieli majątkowych. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz eksperckiej wiedzy możemy proponować Klientom wszechstronną ofertę, na którą składają się ubezpieczenia: komunikacyjne, majątkowe, osobowe, zdrowotne i finansowe. Jesteśmy częścią Vienna Insurance Group, lidera ubezpieczeniowego w Europie Środkowo–Wschodniej.

Przewiń do profilu firmy