Oferta pracy

Specjalista w Zespole Ubezpieczeń Finansowych

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance GroupO firmie

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i ocena standingu finansowego klientów,

  • Przygotowywanie gwarancji ubezpieczeniowych,

  • Kompleksowa obsługa klientów w zakresie gwarancji ubezpieczeniowych,

  • Obsługa umów ubezpieczenia po sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ( np. ekonomia, analiza finansowa, ubezpieczenia),

  • Pierwsze zawodowe doświadczenia w ubezpieczeniach lub bankowości,

  • Znajomość analizy finansowej przedsiębiorstw oraz formy zabezpieczeń stosowanych przy ubezpieczeniach finansowych,

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

  • Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, wchodzącej w skład grupy VIG, jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennych kompetencji,

  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group

W InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group każdego roku otaczamy ochroną ubezpieczeniową blisko 2 miliony Klientów. Z sukcesami działamy na polskim rynku od 1993 roku jako jeden z wiodących ubezpieczycieli majątkowych. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz eksperckiej wiedzy możemy proponować Klientom wszechstronną ofertę, na którą składają się ubezpieczenia: komunikacyjne, majątkowe, osobowe, zdrowotne i finansowe. Jesteśmy częścią Vienna Insurance Group, lidera ubezpieczeniowego w Europie Środkowo–Wschodniej.

Przewiń do profilu firmy