Specjalista w Zespole Ubezpieczeń Korporacyjnych

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 2019-05-16
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 2019-06-15)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group – jedna z dynamicznie
    rozwijających się firm ubezpieczeniowych na polskim rynku, należąca do międzynarodowej
    grupy Vienna Insurance Group, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Oddział w Białymstoku

    Opis stanowiska:

    • dowanie ofert ubezpieczeń korporacyjnych (majątkowych i odpowiedzialności cywilnej) w oparciu o zapytania brokerskie
    • przygotowywanie analiz oceny ryzyka ubezpieczeniowego
    • współpraca z brokerami
    • wparcie rozwoju sprzedaży w kanale brokerskim

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • wysokie zdolności analityczne, dokładność, sumienność
    • zdolność do samodzielnego wyszukiwania rozwiązań
    • bardzo dobra znajomość pakietu MSOffice – szczególnie Excel
    • samodzielność w realizacji powierzonych zadań oraz bardzo dobra organizacja pracy
    • wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność współpracy w zespole
    • udokumentowane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej na podobnym stanowisku
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w Oddziale dynamicznie rozwijającej się firmy, wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
    • możliwość podnoszenie kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
    • pracę w przyjaznej atmosferze
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest InterRisk TU SA Vienna Insurance Group z siedzibą w Warszawie (ul. Noakowskiego 22).

    Cele przetwarzania to w szczególności: przeprowadzenie procesu rekrutacji, w tym na inne stanowiska (za zgodą).

    Przysługuje Pani/Panu prawo do: dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, wycofania zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych oraz przenoszenia danych osobowych.

    Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

    Pełna wersja klauzuli informacyjnej dostępna jest w formularzu aplikacyjnym.