Oferta pracy

Specjalista w Zespole Ubezpieczeń Korporacyjnych

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group

  • Fordońska 2, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Fordońska 2

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Analiza ryzyka ubezpieczeniowego w ubezpieczeniach korporacyjnych (majątkowych i odpowiedzialności cywilnej) w ramach współpracy z pośrednikami

  • Obsługa umów ubezpieczenia po sprzedaży

  • Przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych na podstawie otrzymywanych zapytań, zgodnie ze strategią i wytycznymi underwritingowymi

  • Pozyskiwanie nowych partnerów (brokerów i agentów) do współpracy w zakresie ubezpieczeń korporacyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń korporacyjnych majątkowych – doświadczenie underwritingowe to warunek konieczny

  • Umiejętność samodzielnej analizy ryzyka ubezpieczeniowego

  • Umiejętność negocjowania warunków umów ubezpieczeniowych

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PP)

  • Samodzielność i gotowość do podejmowania decyzji

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w Oddziale dynamicznie rozwijającej się firmy, wchodzącej w skład grupy VIG czyli jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennych kompetencji

  • Wparcie ze strony doświadczonego zespołu

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie