Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista w Zespole Wsparcia Informatycznego

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 30.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Talex S.A., Integrator Systemów IT poszukuje osób do pracy w Zespole Wsparcia Informatycznego

    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref. ZWI/08/2018_WRO

    Poszukujemy osób do pracy w Zespole Wsparcia Informatycznego, zapewnianiającego bezpośrednie wsparcie dla użytkowników końcowych naszych Klientów w obszarze infrastruktury IT (wyposażenie stanowiskowe, urządzenia wielofunkcyjne, systemy łączności, oprogramowanie stanowiskowe).

    Obowiązki:

    • Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych lub w systemie zgłoszeń, rejestracja przebiegu zgłoszenia
    • Zdalna diagnostyka problemów technicznych ze sprzętem i oprogramowaniem
    • Wsparcie i doradztwo techniczne
    • Współpraca z pozostałymi zespołami wsparcia technicznego.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie o profilu informatycznym (ukończone lub w trakcie)
    • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows
    • Znajomość aplikacji narzędziowych z rodziny MS Office
    • Znajomość zagadnień sieciowych
    • Umiejętność pracy zespołowej
    • Zdolności komunikacyjne.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Doświadczenie w pracy we wsparciu klienta (Service Desk, Help Desk, naprawy i konfiguracja komputerów,  laptopów)
    • Doświadczenie w pracy z narzędziami zdalnego wsparcia.

    Oferujemy:

    • Prywatną opiekę medyczną
    • System benefitów Sodexo
    • Pracę w młodym, ambitnym zespole.

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikowania z numerem referencyjnym w temacie wiadomości. Informujemy, że na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy wybranych kandydatów.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133, poz. 883). Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez TALEX S.A. (ul. Karpia 27d, 61-619 Poznań), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”