Specjalista w Zespole Wsparcia Sprzedaży – rynki zagraniczne

Energynat TradeO firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie zamówieniami ze strony klientów (przetwarzanie zamówień, planowanie i potwierdzanie terminów wysyłek, rozpatrywanie zapytań/reklamacji, koordynacja dokumentacji sprzedażowej, potwierdzanie dostaw, informowanie o dostępności towaru)
  • Przygotowywanie dokumentacji eksportowej (faktura, protokół załadunku, CMR)
  • Przygotowywanie raportów, zestawień, planów, rozliczeń
  • Obsługa systemu ERP w obszarach oferty produktowej, sprzedaży oraz gospodarki magazynowej
  • Kontakt z dostawcami i magazynami w Polsce i zagranicą
  • Wykonywanie prac administracyjnych
  • Realizacja zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego
  • Raportowanie wyników pracy
  • Dbanie o wysoki poziom satysfakcji Klientów firmy
  • Przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie
  • Dbanie o dobre imię i wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty ds. obsługi klienta lub logistyki
  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność organizacji czasu pracy, zadań i zdolność do podejmowania decyzji
  • Umiejętność pracy pod presją czas
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Mile widziana znajomość systemów ERP w tym szczególnie systemu Comarch
  • Dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • Pełen pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej i znaczącej pozycji na rynku (TOP7 w Polsce, Ranking Puls Biznesu)
  • Możliwość rozwoju w awansu w ramach struktur grupy Energynat
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania (podstawowe oraz premie)
  • Wsparcie doświadczonego Managera
  • Program poleceń pracowniczych
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, ambitnym i zgranym zespole, w firmie bez korporacyjnej ociężałości

Integrator usług energetycznych z obszaru OZE

Energynat jest pierwszym w kraju podmiotem integrującym w ramach posiadanej grupy spółek wszystkie elementy kompletnego łańcucha energetycznego, opartego o odnawialne źródła energii (OZE). Nasz zintegrowany model biznesowy to unikalne na polskim rynku połączenie kompetencji i usług, zapewniające naszym Klientom kompleksową i komplementarną ofertę z zakresu energii odnawialnej – od importu i dostarczania sprzętu PV, przez efektywne narzędzia analizy klienta, zaprojektowanie i wykonanie instalacji, po sprzedaż energii z OZE, jej bilansowanie, a także innowacje z obszaru zarządzania i optymalizacji kosztów zakupu energii. To my napędzamy transformację energetyczną polskich firm i samorządów.

Rozwiń z nami skrzydła kariery

W Energynat liczą się ludzie – to nasza największą wartość i źródło naszych sukcesów. Działamy razem, w atmosferze wsparcia, poszanowania i radości z tego, co razem robimy – w pracy i po pracy. Wspólnie budujemy wyjątkową i pełną dobrej (i zielonej) energii kulturę organizacyjną, którą przyciągamy pełnych ambicji specjalistów. Dołącz do nas i pracuj w młodym, ambitnym i zgranym zespole, w firmie bez korporacyjnej ociężałości.

Z nami rozwiniesz skrzydła i swój potencjał. W oparciu o zaplanowaną ścieżkę kariery będziesz poszerzać wiedzę, doskonalić umiejętności, zdobywać doświadczenie, a także rozwijać swoje „pozapracowe” pasje. A może zarazimy cię naszymi?! Aplikuj już dziś.

ENERGYNAT TRADE

Rocznie jako spółka dystrybucyjna, dostarczamy ponad 350MW komponentów do instalacji PV, zajmując dziś pozycję wicelidera polskiego rynku pod względem liczby dystrybuowanych paneli (Certyfikat IEO 2021). W ramach operacji podejmowanych w obszarze internacjonalizacji firmy, działalność dystrybucyjna Energynat od roku 2022 została poszerzona o nowe rynki zagraniczne, takie jak Czechy, Słowację, Bułgarię, Rumunię oraz Niemcy, gdzie uruchomiliśmy naszą spółkę córkę - Energynat Deutschland GmbH.

Działalność dystrybucyjna to solidny fundament napędzający rozwój całej Grupy Energynat. Dzięki gwarantowanej dostępności sprzętu PV oraz konkurencyjnym cenom, zbudowaliśmy silną przewagę rynkową i potencjał szybkiego wzrostu dla należącej do Grupy Energynat spółki wykonawczej – Energynat Solutions.

ENERGYNAT SOLUTIONS

Energynat Solutions, formalnie EN2 Sp. z.o.o, to spółka z Grupy Energynat specjalizująca się w projektowaniu i budowie obiektowych instalacji fotowoltaicznych oraz kreująca innowacyjne rozwiązania w zakresie transformacji energetycznej w szczególności dla instytucji, firm oraz samorządów. Energynat to także koncesjonowana spółką obrotu. Nasz zespół to eksperci branży OZE.

W naszej komplementarnej ofercie znajduje się szereg usług z obszaru OZE, w tym projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych, systemów PV wykorzystujących pompy ciepła, magazyny energii, ładowarki oraz carporty PV. Dostarczamy także rozwiązania z zakresu biogazowni i elektromobilności, a także, jako spółka obrotu energią, autorskie usługi energetyczne, tj. bilansowanie nadwyżek wyprodukowanej energii do innych punktów poboru, sprzedaż i odkup zielonej energii, optymalizację profili zużycia oraz kosztów zakupu energii przy wykorzystaniu modeli cPPA, oraz mechanizmów giełdowych TGE.

Grupa Energynat to dziś TOP 7 najszybciej rozwijających się firm w Polsce i numer 1 na Mazowszu, czego potwierdzeniem jest tytuł Gazeli Biznesu za 2021. Jesteśmy też TOP2 największych dostawców modułów Polsce (IEO 2021) a rokrocznie dostarczamy na rynek ponad 350 MW komponentów PV. Z powodzeniem działamy nie tylko w Polsce, ale także na zagranicznych rynkach.

Specjalista w Zespole Wsparcia Sprzedaży – rynki zagraniczne, mazowieckie