Oferta pracy

Nr ref: BZS/02/2021

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży usług finansowych

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 02 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych ARP S.A.

  • prowadzenie działań rozwojowych oraz tworzenie instrumentów finansowych celem efektywnego wykorzystania środków finansowych ARP S.A.

  • wsparcie sieci sprzedaży usług finansowych ARP S.A.

  • zapewnianie wymiany informacji o inicjatywach i instrumentach służących rozwojowi współpracy międzynarodowej w ramach oferty Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju;

  • identyfikacja potencjału i podejmowanie współpracy eksportowej z partnerami zagranicznymi ARP S.A.

Nasze wymagania

  • 3 lata pracy w obszarze sprzedaży lub wsparcia sprzedaży produktów finansowych

  • Dobra znajomość branży usług finansowych

  • znajomość j. angielskiego min na poziomie C1, dobra znajomość pakietu MS

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi biznesowej,

  • Efektywna komunikacja interpersonalna,

  • Sumienność i precyzja w wykonywaniu zadań służbowych,

  • Proaktywność w działaniu,

  • Aktywna i dobra współpraca wewnątrz zespołu

Mile widziane

  • doświadczenie przy obsłudze transakcji międzynarodowych

  • znajomość metodyk z dziedziny zarządzania projektami

  • Znajomość funkcjonowania podmiotów i instrumentów służących rozwojowi współpracy międzynarodowej oraz wsparcia eksportu

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, ciekawe i rozwojowe projekty

  • bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny

  • bibliotekę, z której można wypożyczać książki

  • szkolenia, lekcje języka angielskiego

  • elastyczny czas pracy

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

to spółka Skarbu Państwa o ugruntowanej pozycji na rynku. W okresie transformacji uratowaliśmy tysiące miejsc pracy unowocześniając duże i średnie przedsiębiorstwa.  Dziś jesteśmy dynamiczną firmą, która zajmuje się udzielaniem finansowania, innowacjami, restrukturyzacją i inwestycjami.

Obecnie poszukujemy osoby do Biura  Zarządzania Sprzedażą na stanowisko:

Specjalista

Przewiń do profilu firmy