Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych posiadającym licencję Komisji Nadzoru Finansowego. Należymy do grupy kapitałowej Alior Bank. Zarządzamy funduszami inwestycyjnymi oraz aktywami funduszy ubezpieczeniowych i portfelami osób indywidualnych.

    Poszukujemy osoby na stanowisko :

    Specjalista
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy pracowników backoffice odpowiedzialnych za współpracę operacyjną z księgowością funduszy, bankiem powiernikiem oraz agentem transferowym, obsługę systemów komputerowych wspierających działanie firmy, dbanie o prawidłowy obieg informacji oraz dokumentów, przygotowywanie zestawień, itp.

    Wymagania:

    • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowiskach operacyjnych
    • doświadczenie w obszarze usług finansowych, w szczególności towarzystw funduszy inwestycyjnych
    • biegłość w pracy z komputerem i umiejętność szybkiej nauki nowych aplikacji
    • dobra znajomość pakietów Ms Office
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • samodzielność
    • sumienność
    • dokładność
    • umiejętność pracy w zespole
    • wykształcenie - minimum licencjat

    Oferujemy:

    Pracę na pełen etat i możliwość realizacji własnych ambicji i kariery zawodowej w szybko rosnącej instytucji finansowej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.