Ta oferta pracy jest nieaktualna od 920 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Windows/Baz Danych ds. Zarządzania Tożsamością

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 09.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteś zwolennikiem technologii ze stajni Microsoft lub którejś z baz danych?
Active Directory nie ma dla Ciebie tajemnic?
Zapytania SQL piszesz „z zamkniętymi oczami”?
Chciałbyś rozwijać swoje kompetencje techniczne?
Potrafisz przyswoić dużą ilość wiedzy?
Marzysz o wysokiej klasy smartfonie i laptopie?
Chciałbyś pracować w kreatywnym zespole z ludźmi pełnymi pasji? (W życiu pozazawodowym tancerze, żeglarze, płetwonurkowie, koszykarze, gracze ultimate frisbee, maratończycy)

Mamy ofertę właśnie Ciebie!

Specjalista Windows/Baz Danych
ds. Zarządzania Tożsamością
Miejsce pracy: Katowice

Departament Zarządzania Usługami
Centrum Wsparcia Usług

To właśnie idealne miejsce i okazja, by rozpocząć swoją karierę w międzynarodowej korporacji zajmującej się wyłącznie dziedziną IT.

U nas zdobędziesz wiedzę, certyfikaty i doświadczenie!

Dołącz do nas już dziś!

Główne zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie użytkownikami i uprawnieniami w systemach z rodziny Microsoft lub baz danych (Oracle, SQL, Sybase)
  • Stosowanie polityk bezpieczeństwa i procedur dotyczących zarządzania tożsamością
  • Generowanie macierzy autoryzacji, przegląd uprawnień i ACL dla systemów
  • Tworzenie skryptów dla potrzeb automatyzacji rozwiązań w obszarze zarządzania tożsamością w oparciu o znane języki skryptowe np. w Bash, Perl, Python, VBS, Powershell
  • Obsługa klientów europejskich z grupy ING w zakresie zarządzania tożsamością
  • Udział w projektach transferu obsługi usług IT klientów do ING Services Polska
  • Współudział w budowaniu procesu i procedur Zarządzania Tożsamością w ING Services Polska oraz definiowaniu wymagań w tym zakresie
  • Wdrażanie, administracja aplikacji narzędziowych do Zarządzania Tożsamością

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Podstawy administrowania uprawnieniami w systemach operacyjnych Windows i/lub bazach danych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność w realizacji zadań, komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B1)

 Dodatkowym atutem będzie:

  • Certyfikaty zdania egzaminów dla systemów Windows i/lub Oracle
  • Doświadczenie w zarządzaniu dostępami i rolami w systemach operacyjnych i/lub bazach danych
  • Znajomość dobrych praktyk bezpieczeństwa

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów Grupy ING
  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii
  • Okazjonalne podróże służbowe do krajów Europy
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Atrakcyjne benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego w ramach szkoleń firmowych, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych)
  • Możliwość pokrycia kosztów relokacyjnych

Prosimy o przesłanie CV (wraz z podanym numerem referencyjnym: ISP/DZU/MCR/PC/161
w temacie e-maila) za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ING Services Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym firmom należącym do Grupy ING. Informuję, że niniejsza zgoda obejmuje aktualną rekrutację, jak i wszystkie kolejne prowadzone przez ING Services Polska Sp. z o.o.

Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się