Oferta pracy

Specjalista Windykacji

innogy PolskaO firmie

innogy Polska

Nieświeska 52

Warszawa

innogy Polska należy do największych koncernów energetycznych w Europie. Zajmujemy się sprzedażą energii odnawialnej, elektroenergetycznej, gazowej infrastruktury sieciowej, oraz carsharingu. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!
umowa na okres zastępstwa

Poznaj zadania, jakie dla Ciebie mamy!

  • współpraca z radcami prawnymi oraz kancelariami komorniczymi podczas postępowania egzekucyjnego
  • monitorowaniu prowadzonych postępowań egzekucyjnych oraz opracowywaniu usprawnień w procesie windykacji egzekucyjnej
  • sporządzaniu pozwów i pism procesowych
  • monitorowaniu i obsłudze korespondencji z sądem i kancelariami komorniczymi w zakresie wszczętych postępowań sądowych i egzekucyjnych
  • kwalifikowaniu spraw do postępowania komorniczego i sporządzaniu wniosków o wszczęcie postępowania egzekucyjnego

Idealnie do nas pasuejsz, jeśli…

  • masz minimum dwuletnie doświadczenie w pracy związanej windykacją sądowo-egzekucyjną
  • znasz prawo w zakresie postępowań sądowych oraz egzekucyjnych
  • masz doświadczenie w tworzeniu pozwów i kierowaniu spraw do egzekucji komorniczej
  • znasz pakiet Office (Excel oraz Word)
  • jesteś osobą dokładną i rzetelną

dodatkowo…

  • pracowałeś/aś na systemach SAP IS-U oraz SAP CRM
  • znasz prawo energetyczne

#To jasne, że dla Ciebie mamy

  • dwie premie
    w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • dwa dodatkowe
    dni wolne
  • extra gotówkę na święta dla pracowników
    i podarunki dla dzieci
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego
    i Twojego dziecka

Ponadto dla Ciebie mamy:

kartę multisport, opiekę medyczną, sekcje sportowe, konkursy pracownicze

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy