Oferta pracy

Specjalista wsparcia IT (helpdesk)

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w ŁodziO firmie

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi

Doktora Seweryna Sterlinga 26

Łódź

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zgłoszeń usterek w pracy sprzętu komputerowego, systemów operacyjnych i oprogramowania;
  • Prowadzenie ewidencji sprzętu oraz oprogramowania;
  • Współpraca z zespołem administratorów w zakresie rozwiązywania problemów z siecią LAN, WiFi.

Wymagania:

  • Dobra znajomość sprzętu PC/laptop
  • Dobra znajomość oprogramowania środowiska Windows:
    • wszystkie wersje systemów klienckich Windows począwszy od Windows XP w zakresie instalacji, konfiguracji, usuwania problemów
    • oprogramowanie biurowe (MS Office, LibreOffice)
    • oprogramowanie pocztowe - konfiguracja, usuwanie problemów
    • oprogramowanie graficzne (Photoshop, 3DMax, AutoCAD, itd.) w zakresie instalacji i konfiguracji
    • oprogramowanie finansowo-księgowe (np. Płatnik, systemy ERP itd.) - w zakresie instalacji i konfiguracji
    • oprogramowanie zabezpieczające - antywirusy, programy do usuwania infekcji
  • Znajomość sprzętu drukującego - zarówno małych drukarek biurkowych jak i dużych sieciowych maszyn wielofunkcyjnych w zakresie konfiguracji i diagnostyki problemów
  • Przynajmniej podstawowa znajomość systemów Linux - instalacja, konfiguracja
  • Podstawowa znajomość usług katalogowych (Active Directory)
  • Dobra znajomość zagadnień sieciowych LAN, WiFi w stopniu umożliwiającym podłączanie urządzeń i usuwanie problemów

Dodatkowe atuty:

  • Podstawy elektroniki, umiejętność posługiwania się lutownicą
  • Znajomość zagadnień CCTV
  • Znajomość systemów alarmowych

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego m.in. poprzez wsparcie w poszerzaniu kompetencji zawodowych, kontakt z najnowszymi technologiami wytwarzania oprogramowania
  • Motywującą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole oraz możliwość rozwoju osobistego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace w dziale IT oraz elastyczny czas pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zapraszamy do przesłania CV

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazywanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ) Akademie Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2018 r. poz. 1000).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy