Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista wsparcia IT / IT support specialist

Nowodworski Estates

Stanisława Żółkiewskiego 17a

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Android

  • iOS

Twój zakres obowiązków

  • instalowanie i konfigurowanie oprogramowania oraz nowego sprzętu wykorzystywanego w firmie,

  • zarządzanie licencjami oraz certyfikatami,

  • zarządzanie systemami informatycznymi w firmie,

  • instalowanie, reinstalowanie, aktualizowanie oraz naprawianie i konserwowanie sprzętu i oprogramowania,

  • diagnozowanie i naprawianie usterek systemów komputerowych, sprzętu biurowego oraz aplikacji,

  • prowadzenie wsparcia technicznego (helpdesk) dla współpracowników firmy, poprzez pomoc osobistą, telefoniczną lub e-mail,

  • sprawowanie opieki technicznej nad sprzętem IT,

  • dokonywanie wyboru, zakupu oraz ewidencji sprzętu IT,

  • przygotowywanie stanowiska pracy dla nowych współpracowników firmy,

  • przeprowadzanie prac montażowych z zakresu obsługi technicznej oddziałów firmy.

Nasze wymagania

  • znajomość biurowego sprzętu komputerowego oraz peryferiów,

  • umiejętność montażu oraz konserwacji okablowania sieci komputerowej i telefonicznej,

  • znajomość obsługi sprzętu multimedialnego,

  • umiejętność konfiguracji telefonów z systemem Android, iOS,

  • znajomość aktualnych trendów i nowinek technologicznych na rynku sprzętu komputerowego, tabletów i smartfonów,

  • praktyczna znajomość systemów Windows i Linux,

  • znajomość zagadnień sieciowych oraz bezpieczeństwa sieci,

  • praktyczna umiejętność administrowania sieciami i systemami komputerowymi oraz rozwiązywania problemów technicznych z siecią komputerową,

  • znajomość środowisk wirtualnych,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. rok),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,

  • prawo jazdy kat. B,

  • mile widziane uprawnienia do prac elektrycznych,

  • dokładność, systematyczność i terminowość realizowanych zadań,

  • bardzo dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność pracy w zespole,

  • wysoka kultura osobista i doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • pracę w najlepszym biurze nieruchomości w Polsce według Otodom,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub B2B,

  • profesjonalny sprzęt i narzędzia do pracy,

  • zajęcia z języka angielskiego,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • pakiet sportowo-benefitowy "MEDICOVER SPORT",

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • eventy integracyjne,

  • komfortowe biuro w centrum miasta,

  • elastyczne godziny pracy,

  • dostęp do Fizjoterapeuty i Masażysty,

  • możliwość rozwoju.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zajęcia z języka angielskiego

  • szkolenia menedżerskie

  • fizjoterapia w biurze

  • szafa odświeżająca ubrania

Jesteśmy najlepszą agencją nieruchomości w Polsce wg Otodom. Naszym celem jest zbudowanie największej firmy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w kraju. Jesteśmy obecni na rynku od 10 lat, a nasz zespół tworzy 250 ambitnych specjalistów. Nasze oddziały mieszczą się w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Gliwicach, Poznaniu, Katowicach, Radomiu, Lublinie, Rzeszowie i we Wrocławiu. Nasza praca polega na sprzedawaniu, wynajmowaniu i zarządzaniu nieruchomościami. Pracując w dziale Operacyjno-Technicznym w Nowodworski Estates będziesz dostarczać narzędzia niezbędne do pracy agentom nieruchomości i całemu zespołowi back office.

Jak pracujemy?

Pracujemy zespołowo, bo wierzymy, że każdy wnosi do projektów niepowtarzalną wartość. Zawsze wychodzimy z założenia, że jeśli zadbamy o naszych współpracowników, to oni zadbają o klientów. Innowacyjne rozwiązania zawsze były naszą mocną stroną – realizujemy wyjątkowe pomysły, tworząc dla klientów korzyści, które dotąd nie były dostępne w branży. Dlatego jako firma aktywnie wspieramy naszych współpracowników, gwarantując im najlepsze środowisko do pracy. A przede wszystkim pracujemy pełni pasji, bo kochamy nieruchomości i czujemy się odpowiedzialni za spełnianie potrzeb mieszkaniowych Polaków.

Przewiń do profilu firmy

Co mówią o nas nasi pracownicy?

  • "Dobrze mi się pracuje w tym zespole i firmie. Cieszę się, że tu jestem i że mogę pracować nad ciekawymi projektami." Full Stack Developer Karolina

  • ,,Nowe wyzwania każdego dnia sprawiają, że mogę ciągle rozwijać swoje umiejętności." Medium Full Stack Developer Adam

  • ,,Praca w Nowodworski Estates zapewnia ciągły rozwój stawiając przed nami nowe i przede wszystkim ciekawe wyzwania." Junior Full Stack Developer Kamil

  • ,,Przyjemna atmosfera, nowe technologie i super biuro, idealne miejsce do pracy." Medium Full Stack Developer Bartek

  • ,,Ciągle wymyślamy nowe rzeczy co daje dużą dynamikę i sprawia, że praca jest ciekawa." Senior Dev Opd Engineer Adrian