Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista wsparcia IT

TOMP TOMASZ JAKUBOWSKIO firmie

TOMP TOMASZ JAKUBOWSKI

Aleja Prymasa Tysiąclecia 46

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • LAN

  • WLAN

  • Windows

Mile widziane

  • VPN

  • Xen

  • VMware

  • Linux

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne diagnozowanie, prowadzenie i rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników

  • utrzymywanie sprawności działania urządzeń końcowych i oprogramowania

  • aktualizacja dokumentacji: bazy sprzętu, bazy incydentów i bazy wiedzy

  • wdrażanie, monitoring i testowanie backupów

  • tworzenie i aktualizacja instrukcji dla użytkowników

  • aktywny udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych rozwiązań informatycznych

  • przygotowanie zamówień i realizacja zakupów sprzętu IT

  • przygotowanie urządzeń końcowych (komputery oraz urządzenia mobilne)

  • kontakt z autoryzowanymi serwisami, dostawcami usług i wsparcia technicznego

  • raportowanie do Koordynatora IT

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomość komputerów klasy PC i urządzeń peryferyjnych

  • wiedza z zakresu administracji stacjami roboczymi Microsoft Windows 7/10

  • praktyczna znajomość pakietu oprogramowania MS Office (szczególnie Outlook, Word, Excel, PowerPoint)

  • podstawowa znajomość systemów Unix/Linux

  • podstawowa znajomość zagadnień sieci LAN oraz WLAN

  • wiedza o sieciach komputerowych, umiejętność konfigurowania sieci komputerowej

  • umiejętność posługiwania się poleceniami w wierszu poleceń

  • wiedza o bezpieczeństwie systemów komputerowych

  • swoboda w kontaktach interpersonalnych, wysoka kultura osobista

  • analityczne i kontekstualne podejście do rozwiązywania problemów oraz samodzielność w działaniu

  • prawo jazdy kategorii B

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • znajomość zagadnień związanych z VPN

  • znajomość powszechnych protokołów sieciowych

  • znajomość narzędzi służących do monitorowania infrastruktury i usług IT

  • znajomość pakietu LibreOffice/OpenOffice

  • znajomość środowisk wirtualizacji Xen, VMware, Microsoft Hyper-V

  • znajomość środowiska Microsoft Windows Server

  • znajomość zagadnień związanych z telefonią IT

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość szerokiego rozwoju i udziału w szkoleniach z dziedziny IT

  • służbowy komputer

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Jesteśmy niedużą, ale dynamicznie rozwijającą się firmą, która świadczy kompleksowe usługi wsparcia informatycznego dla różnych klientów. Na co dzień nasi pracownicy mają możliwość zetknąć się z bardzo szerokim wachlarzem zagadnień, dzięki czemu nie wpadają w rutynę i mają szanse na rozwój.

Przewiń do profilu firmy