Oferta pracy

Specjalista wsparcia IT

Sente sp. z o.o. sp. k.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • GitLab

  • Jira

  • Google Workspace

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad serwerem automatyzacji Jenkins, w tym rozwój i utrzymanie jobów i biblioteki skryptów współdzielonych,

  • zarządzanie na poziomie administracyjnym firmowymi usługami, tj. Gitlab, Jira, Google Workspace,

  • zarządzanie licencjami na oprogramowanie,

  • administrowanie serwerami Działu Badawczo-Rozwojowego,

  • ścisła współpraca z firmą zew., która świadczy dla nas usługi wsparcia IT, m.in. w opiece nad serwerownią,

  • opieka nad autorskim systemem Teneum, którego sami również używamy i środowiskami demo dla potencjalnych klientów,

  • helpdesk.

Nasze wymagania

  • znasz min. dwa języki skryptowe: powershell, bash, batch, groovy,

  • administrujesz min. na poziomie podstawowym systemami Windows (>= 2012r2) / Linux (najlepiej Debian),

  • lepiej czujesz się w konsoli niż gui i takie narzędzia jak git, msbuild nie stanowią dla Ciebie wyzwania.

Mile widziane

  • znasz dowolny serwera www, np. nginx, Apache lub IIS,

  • znasz dowolny serwer automatyzacji, np. Jenkins,

  • znasz praktyki CI/CD,

  • znasz podstawowe zagadnienia sieciowe.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (po okresie próbnym zaproponujemy Ci umowę na czas nieokreślony),

  • indywidualny plan wdrożenia, który będzie realizowany wspólnie z dedykowanym Tobie opiekunem z nowego Zespołu oraz Działu HR, opierający się na kulturze feedbacku,

  • możliwość odbycia szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych, realizowanych w ramach programu rozwojowego,

  • szansę na poszerzenie wiedzy nie tylko technicznej, ale i biznesowej,

  • swobodną i przyjazną atmosferę pracy, podkreślaną cyklicznymi świętowaniami,

  • system benefitów,

  • możliwość pracy w 100% zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji
1

weryfikacja CV

2

test zdalny

3

testy w biurze oraz rozmowa rekrutacyjna

W Sente wierzymy, że tylko te projekty, które stawiają na pierwszym miejscu efektywność i rozwój są warte realizacji. Nasze elastyczne rozwiązania informatyczne wspierają szybko rozwijające się firmy w całej Polsce. Widzimy, jak nasza codzienna praca przekłada się na konkretne efekty biznesowe. Budujemy zespół IT Support, którego misją jest pomoc pracownikom Sente w codziennej pracy poprzez dostarczanie rozwiązań informatycznych do tego służących. Pomagamy im osiągać efekty biznesowe i rozwijać ich współpracę z klientami.

Przewiń do profilu firmy