Logo Pracuj.pl

Specjalista wsparcia obsługi klienta - język niemiecki

SALES HRO firmie

7 500–7 700
brutto / mies.
  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja rozszerzająca swój zespół z j. niemieckim. Szukamy kilku osób do pracy zdalnej na stanowisko:

Specjalista wsparcia obsługi klienta - język niemiecki.

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie wsparcia Liderowi w zapewnieniu efektywności w codziennej pracy
  • przygotowywanie i dostarczanie raportów lub rekomendacji dla usprawniania procesów
  • przetwarzanie zamówień, odbieranie maili
  • wdrażanie kontroli w celu monitorowania procesów i zapewnienia ich wydajności
  • aktualizowanie statusów danych spraw/projektów
  • prowadzenie aktualnej dokumentacji procedur operacyjnych
  • komunikowanie zmian, ulepszeń i modyfikacji
  • ogólne obowiązki w zakresie wsparcia działu obsługi klienta i sprzedaży

Wymagania pracodawcy

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1) oraz angielskiego (B2)
  • minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy w dziale Customer Service/Obsłudze klienta lub administracji sprzedaży lub logistyce
  • bardzo dobre umiejętności analityczne oraz interpersonalne
  • umiejętność obsługi wielu priorytetów równolegle
  • pozytywne podejście do rozwiązywanych zagadnień
  • raz na jakiś czas gotowość do podróży 1-2 dni (informacja z wyprzedzeniem ok miesiąca)

Pracodawca oferuje

  • pracę w całości zdalną ( 2 dni wprowadzenia w biurze na początku w Krakowie) z dowolnego miejsca w Polsce
  • wynagrodzenie podstawowe 7500-7700 w zależności od doświadczenia
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów korporacyjnych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • dużą samodzielność i ciekawe projekty w stabilnej organizacji spoza Europy, osiągającej przychody powyżej 10 miliardów dolarów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

Specjalista wsparcia obsługi klienta - język niemiecki, Wrocław