Specjalista Wsparcia Produktu - Biologia molekularna, biotechnologia

IMOGENAO firmie

  • Jeleniogórska 16
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

IMOGENA

Jeleniogórska 16

Poznań

IMOGENA to rodzinna firma zajmująca się dystrybucją maszyn i zestawów PCR do diagnostyki molekularnej. Jesteśmy na rynku blisko 10 lat i współpracujemy z największymi laboratoriami w kraju.

Poszukujemy osoby, która będzie opiekunem bieżących i potencjalnych klientów w miastach wojewódzkich (największe ośrodki diagnostyczne). Głównymi zadaniami będzie merytoryczna opieka nad obecnymi klientami oraz w mniejszym stopniu pozyskiwanie nowych klientów (szczególnie pod kątem COVID).

Stanowisko jest bardzo samodzielne, od pracowników wymagamy umiejętności organizacji pracy i wyznaczania sobie zadań.

Większość obowiązków wykonywana jest zdalnie.

Preferowane miejsce zamieszkania to Poznań - praca na terenie woj. wielkopolskiego, dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego

Obowiązki:

  • pomoc merytoryczna we wdrażaniu nowych badań
  • prowadzenie szkoleń z zakresu metodyki badań
  • informowanie klientów o nowych testach
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • rozwiązywanie potencjalnych problemów technicznych
  • pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w molekularnym laboratorium diagnostycznym lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (biologia, biologia molekularna, biotechnologia, analityka/diagnostyka medyczna lub pokrewne)
  • bardzo dobra znajomość technik biologii molekularnej - badań Real-time PCR (odczynniki i sprzęt), izolacji DNA/RNA
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność, łatwość nawiązywania kontaktów, sumienność, zaangażowanie

Oferujemy:

Oferujemy ciekawą pracę o nie-korporacyjnym charakterze (bez planów sprzedażowych i presji na wyniki), bardzo dużą swobodę w organizacji własnych obowiązków i miłą atmosferę oraz wysokie premie zależne od wyników firmy.

Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV z oświadczeniem ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz list motywacyjny).

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy