Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Wsparcia Produktu - Biologia molekularna, biotechnologia

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-01-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IMOGENA

    Nasza firma jest dystrybutorem zestawów diagnostycznych w technologii Real-time PCR dedykowanych rutynowej diagnostyce molekularnej - wąska specjalizacja i niewielkie portfolio produktów pozwala nam na doskonałą obsługę klienta i wsparcie posprzedażowe.

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy pod adresem www.imogena.pl

    Specjalista Wsparcia Produktu - Przedstawiciel (biologia molekularna, biotechnologia)

    Miejsce pracy: Warszawa

    Poszukujemy osoby, która będzie opiekunem bieżących i potencjalnych klientów w miastach wojewódzkich (największe ośrodki diagnostyczne). Głównymi zadaniami będzie merytoryczna opieka nad obecnymi klientami oraz w mniejszym stopniu pozyskiwanie nowych klientów.

    Stanowisko jest bardzo samodzielne, od pracowników wymagamy umiejętności organizacji pracy i wyznaczania sobie zadań.

    Większość obowiązków wykonywana jest zdalnie.

    Preferowane miejsce zamieszkania:

    • Warszawa - praca na terenie woj. mazowieckiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego
    • Poznań / Łódź - praca na terenie woj. wielkopolskiego, łódzkiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego

    Obowiązki:

    • pomoc merytoryczna we wdrażaniu nowych badań
    • prowadzenie szkoleń z zakresu metodyki badań
    • informowanie klientów o nowych testach
    • przygotowywanie ofert handlowych
    • rozwiązywanie potencjalnych problemów technicznych
    • pozyskiwanie nowych klientów

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy w molekularnym laboratorium diagnostycznym lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
    • wykształcenie wyższe kierunkowe (biologia, biologia molekularna, biotechnologia, analityka/diagnostyka medyczna lub pokrewne)
    • bardzo dobra znajomość technik biologii molekularnej - badań Real-time PCR (odczynniki i sprzęt), izolacji DNA/RNA
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • prawo jazdy kat. B
    • samodzielność, łatwość nawiązywania kontaktów, sumienność, zaangażowanie
    Oferujemy spokojną, ale ciekawą pracę o nie-korporacyjnym charakterze, bardzo dużą swobodę w organizacji własnych obowiązków i miłą atmosferę.
    Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV z oświadczeniem ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz list motywacyjny).

    Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IMOGENA Jan Niechwiadowicz z siedzibą w Poznaniu, ul. Jeleniogórska 16 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest IMOGENA Jan Niechwiadowicz z siedzibą w Poznaniu przy ul. Jeleniogórskiej 16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.