Logo Pracuj.pl

Specjalista wsparcia projektu

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie administracyjne i operacyjne w ramach przydzielonego projektu
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i prezentacji na potrzeby projektu
  • Dbałość o terminową realizację zadań
  • Odpowiedzialność za raportowanie w ramach bieżących działań
  • Odpowiedzialność za terminowe rozliczenia wydatków terenowych dla całej struktury
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w wewnętrznych plikach/systemach
  • Ścisła współpraca z działem administracji, rekrutacji w celu terminowej realizacji zadań
  • Generowanie raportów na zlecenie Kierownika Projektu i zespołu terenowego
  • Odpowiedzialność za właściwy przepływ informacji w ramach projektu Odpowiedzialność za komunikację informacji do całej struktury terenowej
  • Współpraca z działem administracji personalnej, weryfikacja poprawności implementowanych danych kadrowych

Wymagania pracodawcy

  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Gotowość do samodzielnej i odpowiedzialnej pracy
  • Znajomość narzędzi z zakresu pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole i chęć do dzielenia się wiedzą
  • Umiejętność wykonywania zadań w ściśle określonym terminie
  • Dbałość o szczegóły i terminy
  • Pozytywne nastawienie oraz otwartość na codzienne wyzwania

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych tj. karta sportowa, ubezpieczenie na życie, opieka zdrowotna
  • Zadania pełne wyzwań i możliwości kreatywnego działania
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Pracę w zgranym, wspierającym zespole
  • Wsparcie przełożonych na każdym etapie projektu
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Specjalista wsparcia projektu, Warszawa