Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Wsparcia Sprzedaży

EUROS ENERGY sp. z o.o.

Macieja Rataja 4

Koprki (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne wsparcie Doradców techniczno - handlowych w ich codziennej pracy

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w dziale

  • udzielanie informacji handlowych

  • wsparcie klientów przy wypełnianiu wniosków dotacyjnych

  • Prowadzenie korespondencji z klientami

  • sporządzanie raportów

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • minimum dwa lata doświadczenia zawodowego

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwości rozwoju przy realizacji ciekawych projektów

  • niezbędne narzędzia pracy

  • przyjazną atmosferę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

    O nas

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą inżynierską ze 100% polskim kapitałem. Propagatorem nowoczesnej energetyki opartej na zasobach odnawialnych (100 % technologii OZE) oraz producentem nowatorskich ekologicznych urządzeń. Od 12 lat produkujemy inteligentne pompy ciepła o najwyższych na rynku parametrach efektywności. Nasze produkty są skierowane do klientów indywidualnych oraz odbiorców przemysłowych. Oferujemy pełen wachlarz usług i rozwiązań, od instalacji domowych po systemowe rozwiązania inwestycyjne. Zmieniamy świat na lepsze, dlatego lubimy to co robimy. Kierujemy się jasno określonym systemem wartości.