Techniczny Doradca Klienta – mechanizmy elektryczne do mebli tapicerowanych

KAIDI Electrical Europe GmbHO firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Techniczne wsparcie klientów w kwestiach związanych z mechanizmami funkcyjnymi i siłownikami elektrycznymi w meblach tapicerowanych

  • Ścisła współpraca z zespołami rozwoju i jakości w fabryce

  • Analiza wymagań i problemów zgłaszanych prze klientów i użytkowników

  • Prowadzenie dokumentacji

  • Ciągłe wsparcie usprawniania produktów i rozwiązań dla klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne i zdolność używania dokumentacji technicznej

  • Ok. 3-letnie doświadczenie w branży mebli tapicerowanych

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (praktycznie używany na tym stanowisku)

  • Zdolności analityczne, jest systematyczna i zorientowana na rozwiązywanie problemów

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych (w tym zagranicznych)

Mile widziane

  • Doświadczenie z mechanizmami funkcyjnymi i elektrycznymi napędami do mebli tapicerowanych

  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub serwisie posprzedażnym

  • Zdolności interpersonalne

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia

  • Interesujące doświadczenie w środowisku międzynarodowym

  • Możliwość rozwoju zawodowego i wszechstronnego podnoszenia kwalifikacji

  • Niezbędne narzędzia, w tym samochód służbowy również do użytku prywatnego

KAIDI Electrical Europe GmbH

Kaidi Electrical od prawie 30 lat jest jednym z wiodących dostawców systemów z napędami elektrycznymi dla światowego przemysłu tapicerskiego i mebli biurowych. Dziś Firma zatrudnia ponad 3500 pracowników i jest notowana na giełdzie.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy