Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista Wsparcia Usług IT

GRUPA PZUO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista Wsparcia Usług IT (rekrutacja prowadzona online)Numer ref.: 000010174

Twoje zadania:

  • Wsparcie informatyczne użytkowników oraz obsługa sprzętu komputerowego i infrastruktury sieciowej
  • Instalacja sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • Zapewnienie ciągłości działania w podległych jednostkach (nadzór nad prawidłowym działaniem sprzętu, oprogramowania i sieci komputerowych oraz usuwanie awarii)
  • Rozwiązywanie zgłaszanych incydentów i realizacja wniosków przekazywanych przez użytkowników
  • Prawidłowa ewidencja oprogramowania i sprzętu komputerowego
  • Administracja zasobami dyskowymi i Active Directory

Czekam na Ciebie, jeśli:

  • Masz minimum 6 – miesięczne doświadczenie w obszarze informatycznego wsparcia użytkownika
  • Posiadasz biegłą znajomość systemów MS Windows MS Windows 7/10 oraz praktyczną znajomość sprzętu informatycznego i technologii informatycznych
  • Znasz systemy serwerowe Windows 2008/2016
  • Posiadasz praktyczną wiedzę w zakresie sieci LAN/WAN/Internet
  • Dobrze znasz usługi katalogowe Active Directory, LDAP oraz konfiguracji urządzeń peryferyjnych
  • Masz wykształcenie minimum średnie o profilu informatycznym
  • Dobrze organizujesz pracę własną, jesteś systematyczny i dokładny
  • Masz prawo jazdy kat. B

Korzyści dla Ciebie:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

Ogłoszenie archiwalne