Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista Wsparcia Usług IT

GRUPA PZUO firmie

  • Opole, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
(rekrutacja prowadzona online)Numer ref.: 000011018

Twoje zadania:

  • wsparcie informatyczne użytkowników oraz obsługa sprzętu komputerowego i infrastruktury sieciowej,
  • instalacja sprzętu komputerowego i oprogramowania,
  • zapewnienie ciągłości działania w podległych jednostkach (nadzór nad prawidłowym działaniem sprzętu, oprogramowania i sieci komputerowych oraz usuwanie awarii),
  • rozwiązywanie zgłaszanych incydentów i realizacja wniosków przekazywanych przez użytkowników,
  • prawidłowa ewidencja oprogramowania i sprzętu komputerowego,
  • administracja zasobami dyskowymi i Active Directory.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz doświadczenie w obszarze informatycznego wsparcia użytkownika,
  • posiadasz biegłą znajomość systemu MS 10 oraz praktyczną znajomość sprzętu informatycznego i technologii informatycznych,
  • znasz systemy serwerowe Windows 2008/2016,
  • posiadasz praktyczną wiedzę w zakresie sieci LAN/WAN/Internet,
  • dobrze znasz usługi katalogowe Active Directory, LDAP oraz konfigurację urządzeń peryferyjnych,
  • masz wykształcenie minimum średnie o profilu informatycznym,
  • dobrze organizujesz pracę własną, jesteś systematyczny i dokładny,
  • masz prawo jazdy kat. B.

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe.

Ogłoszenie archiwalne