Oferta pracy

Specjalista Wsparcia Usług IT

GRUPA PZUO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
(rekrutacja prowadzona online)Numer ref.: 000011010

Twoje zadania:

  • obsługa zgłoszeń informatycznych poprzez eliminację błędów i usterek, wdrażanie nowych rozwiązań, aktualizację oprogramowania i modyfikację sprzętu przy wykorzystaniu dostępnej wiedzy i narzędzi,
  • dzielenie się wiedzą z zakresu obsługi zgłoszeń informatycznych poprzez tworzenie dokumentów wiedzy oraz współdzielenie wypracowanych rozwiązań i narzędzi
  • wdrażanie i utrzymywanie standardów środowiska biurowego poprzez realizację wytycznych dotyczących standaryzacji platformy biurowej,
  • uczestnictwo w procesie zarządzania zasobami IT (sprzęt i oprogramowanie) poprzez realizacje zgłoszeń i wniosków w zakresie dodania, modyfikacji, wycofania z eksploatacji zasobów IT,
  • współudział w pracach projektowych związanych z realizacją zmian w obszarze platformy biurowej oraz rozproszonej infrastrukturze informatycznej.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz min. roczne doświadczenie w obszarze wsparcia użytkownika w zakresie obsługi zgłoszeń informatycznych,
  • masz min. średnie wykształcenie o profilu informatycznym
  • posiadasz biegłą znajomość systemów MS Windows,
  • masz znajomość systemów serwerowych Windows 2003/2008,
  • gwarantujesz bardzo dobrą organizację pracy, jesteś osobą systematyczną i dokładną,
  • masz prawo jazdy kategorii B
  • posiadasz praktyczną wiedzę w zakresie sieci LAN/WAN/Internet
  • masz dobrą znajomość usług katalogowych Active Directory, LDAP oraz konfiguracji urządzeń peryferyjnych.

Korzyści dla Ciebie:

  • praca w renomowanej firmie zatrudniającej ponad 900 osób w IT,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • środowisko pracy, w którym rozwój współpracuje z utrzymaniem, a IT jest blisko biznesu,
  • możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w najlepszych metodykach realizacji projektów - zarówno kaskadowych, jak i zwinnych,
  • możliwość rozwoju w ramach organizacji,
  • praca w ambitnym i profesjonalnym zespole ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą,
  • pakiet motywacyjny: m.in. opieka medyczna, fundusz emerytalny, karta sportowa, liczne sekcje sportowe,
  • produkty ubezpieczeniowe Grupy PZU do nabycia na preferencyjnych warunkach.

Ogłoszenie archiwalne