Oferta pracy

Specjalista Wsparcia Usług IT

GRUPA PZUO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista Wsparcia Usług IT (rekrutacja prowadzona online)Numer ref.: 000009521

Twoje zadania:

  • Wsparcie informatyczne użytkowników oraz obsługa sprzętu komputerowego i infrastruktury sieciowej
  • Instalacja sprzętu komputerowego i oprogramowania
  • Zapewnienie ciągłości działania w podległych jednostkach (nadzór nad prawidłowym działaniem sprzętu, oprogramowania i sieci komputerowych oraz usuwanie awarii)
  • Rozwiązywanie zgłaszanych incydentów i realizacja wniosków przekazywanych przez użytkowników
  • Prawidłowa ewidencja oprogramowania i sprzętu komputerowego
  • Administracja zasobami dyskowymi i Active Directory

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Znasz biegle systemy MS Windows 10 oraz masz praktyczną znajomość sprzętu informatycznego i technologii informatycznych
  • Posiadasz doświadczenie w obszarze informatycznego wsparcia użytkownika
  • Znasz systemy serwerowe Windows 2008/2016
  • Masz praktyczną wiedzę w zakresie sieci LAN/WAN/Internet
  • Masz dobrą znajomość usług katalogowych Active Directory, LDAP oraz konfiguracji urządzeń peryferyjnych
  • Masz wykształcenie minimum średnie o profilu informatycznym
  • Masz bardzo dobrą organizację pracy, systematyczność i dokładność
  • Masz prawo jazdy kat. B

Korzyści dla Ciebie:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy