Oferta pracy

Specjalista Wsparcia Zarządzania Jakością

Ciech S.A.

  • Wspólna 62, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Ciech S.A.

Wspólna 62

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w realizacji Polityki Jakości i postanowień zawartych w procedurach i instrukcjach Zintegrowanych Systemów Zarządzania (ISO 9001, GDP API, GMP+)

  • nadzór i kontrola aktualności dokumentacji systemowej

  • wsparcie w zarządzaniu audytami wewnętrznymi w obszarze jakości

  • udział w zapewnieniu i doskonaleniu efektywnych procesów jakościowych

  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Grupy CIECH

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane: chemiczne, farmaceutyczne, biologiczne)

  • znajomość Systemów Zarządzania Jakością oraz norm ISO 9000

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)

  • umiejętności efektywnego zarządzania czasem

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • silna orientacja na rezultaty, otwartość na wyzwania, proaktywność i zaangażowanie

Mile widziane

  • wiedza z zakresu GMP API, GDP API, HACCP, prawa farmaceutycznego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Wyślij CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa rekrutacyjna online

4