Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista Współpracy z Klientem z jęz. niemieckim (Customer Experience Specialist)

MERXU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz wspierał/a Klientów niemieckojęzycznych

  • Przeprowadzisz onboarding naszych Sprzedających i Kupujących - od aktywacji do pierwszej sprzedaży/ zakupu

  • Pomożesz Sprzedającym przygotować oferty na platformę i stworzyć katalogi produktów

  • Zadbasz o najlepsze doświadczenia Klientów podczas zakupów i wesprzesz ich w negocjowaniu

  • Zbierzesz feedback na temat platformy, przekażesz go dalej i będziesz współpracować przy jej rozwoju

  • Aktywnie weźmiesz udział w tworzeniu procedur i narzędzi usprawniających pracę oraz kontakt z Klientami

  • Stworzysz materiały edukacyjne dla Klientów oraz samouczki pomagające korzystać z merXu

Nasze wymagania

  • Biegle mówisz po niemiecku oraz dobrze znasz języki polski i angielski

  • Masz doświadczenie w obsłudze Klienta - szczególnie w kanale telefonicznym oraz w obsłudze Klienta B2B

  • Lubisz wspierać Klientów i potrafisz dobrze się z nim komunikować

  • Potrafisz zbierać feedback od Klientów oraz przekazywać go w firmie, w formie rekomendacji

  • Potrafisz analizować informacje z różnych źródeł oraz pracować w kilku systemach jednocześnie

  • Jesteś osobą otwartą, energiczną, a podejmowanie decyzji przychodzi Ci bez trudu

To oferujemy

  • Wygodne biuro na Św. Marcinie i możliwość pracy z domu

  • Wszystkie narzędzia pracy oraz szkolenia

  • Wspierającą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą

  • Współpracę z zespołem międzynarodowym - na co dzień wykorzystasz znajomość języków

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę

  • Premię kwartalną związaną z wynikami Twojej pracy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • możliwość przyprowadzenia psa do biura

merXu to internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B - zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych podmiotów. Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, stworzoną przez ludzi z ogromnym doświadczeniem w sprzedaży e-commerce. Dołącz do nas 😊

Przewiń do profilu firmy