Oferta pracy

Specjalista Wydziału Systemów Informatycznych

neoBANKO firmie

  • Grochowe Łąki 4, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

neoBANK

Grochowe Łąki 4

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Administracja systemami operacyjnymi LINUX (RedHat, CentOS),

  • Automatyzacja procesów administracyjnych i biznesowych,

  • Rozwój mechanizmów monitorowania serwisów IT,

  • Utrzymanie systemów informatycznych pod kątem zachowania ich ciągłości działania i obsługi bieżących zleceń,

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z rozwojem systemów teleinformatycznych,

  • Doświadczenie z zakresu administracji rozległą infrastrukturą systemów wielowarstwowych opartych o technologie systemów operacyjnych LINUX/UNIX i serwery aplikacyjne,

  • Biegła znajomość języka powłoki (np. BASH) lub innego języka skryptowego wspomagającego czynności administracyjne,

  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych LINUX (RedHat, CentOS) pod względem administracji i konfiguracji,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

Mile widziane

  • Znajomość systemu operacyjnego Windows pod względem administracji i konfiguracji,

  • Doświadczenie w administracji systemami baz danych MariaDB, Postgres.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.

  • Stabilne zatrudnienie w dużej instytucji finansowej.

  • Świadczenia w ramach ZFŚS.

  • Kartę MultiSport dla Ciebie i Twoich bliskich na korzystnych warunkach.

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

  • Udział w programie nauki języków obcych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

neoBANK

Jesteśmy Bankiem z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na polskim rynku.

Szukamy osób, które są takie jak my – też dynamicznie się rozwijają.

Dołącz do nas i znajdź dla siebie miejsce w centrali naszego Banku

w Poznaniu.

Przewiń do profilu firmy

Czy ta praca jest dla Ciebie?

  • Szukasz nowych wyzwań zawodowych?

  • Czy może… masz już doświadczenie w bankowości i chcesz rozwijać swoje kompetencje?