BN 02/2023

Specjalista Wydziału Windykacji Korporacyjnej

Bank Nowy S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 18 lut 2023
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Dochodzenie należności bankowych w postępowaniu egzekucyjnym, restrukturyzacyjnym i upadłościowym, w szczególności z nieruchomości, w tym również pozyskiwanie tytułów wykonawczych.

  • Samodzielna analiza spraw, planowanie oraz podejmowanie czynności postępowania.

  • Sporządzanie pism w toku prowadzenia czynności postępowania.

  • Monitorowanie procesu dochodzenia należności w ramach prowadzonych postępowań.

  • Monitorowanie i weryfikacja stanu zabezpieczeń dochodzonych należności, w szczególności w postaci nieruchomości.

  • Raportowanie prowadzonych czynności.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze, wyższe administracyjne/ekonomiczne.

  • Min. 2-letnie doświadczenie w egzekucyjnym, restrukturyzacyjnym i upadłościowym dochodzeniu należności, w szczególności z nieruchomości.

  • Samodzielność w analizowaniu dokumentów, planowaniu i podejmowaniu czynności w ramach postępowania windykacyjnego oraz sądowego.

  • Znajomość przepisów w zakresie dochodzenia należności, w szczególności z nieruchomości.

  • Umiejętność skutecznej komunikacji oraz pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w zespole ekspertów pod okiem osób z wieloletnim doświadczeniem

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat

  • Zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • Wsparcie zespołu, know-how, pomoc przełożonych

  • Kartę MultiSport dla Ciebie i Twoich bliskich na korzystnych warunkach

  • Opartą na współpracy i rozwoju kulturę organizacyjną

  • Udział w Programie nauki języków obcych

  • Atrakcyjną lokalizację – blisko Starego Rynku

  • Stabilne zatrudnienie w instytucji finansowej

Czy ta praca jest dla Ciebie?

  • Szukasz nowych wyzwań zawodowych?

  • Masz już doświadczenie w bankowości i chcesz rozwijać swoje kompetencje?

  • Czy może… jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i chcesz wykorzystać swoje umiejętności?

Naszą siłą jest otwartość na potrzeby naszych Klientów. Za nami stoi nasza wiedza i doświadczenie.

Intensywnie się rozwijając, poszukujemy nowych pracowników, którzy zbudują z nami silny i dynamiczny zespół.

Przewiń do profilu firmy