Praca specjalista/-ka ds. wsparcia sprzedaży

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Przeźmierowo (pow. poznański)
    HOLDSAFE od początku swojego istnienia związany jest z kompleksowym zabezpieczeniem każdego rodzaju placu budowy, zapewnieniem pracowników odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na budowie oraz dystrybucję szerokiej gamy akcesoriów BHP. Opis...
    opublikowana: 12 listopada 2019
    • Warszawa
    Opis stanowiska: Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych dla stałych klientów leasingowych (klienci indywidualni, małe firmy) Negocjacja warunków ubezpieczenia z towarzystwami ubezpieczeniowymi Obsługa telefoniczna oraz mailowa klientów Czynności...
    opublikowana: 9 listopada 2019
    • Warszawa
    Do udziału w procesie rekrutacji zapraszamy wszystkie osoby, które posiadają doświadczenie w roli niżej opisanej Jaka odpowiedzialność zostanie Ci powierzona? Wsparcie Działu Sprzedaży w zakresie: tworzenia promocji handlowych w systemie...
    opublikowana: 1 listopada 2019