Ta oferta pracy jest nieaktualna od 920 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista z j. czeskim - Obsługa Procesu Księgowego

  • Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

TRW Centrum Obsługi Finansowej w Częstochowie (European Shared Services Center), rozpoczęło swoją działalność pod koniec 2006 r. w celu  obsługi  procesów księgowych europejskich fabryk TRW, w krajach takich jak m.in.: Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Wielka Brytania, Francja, Czechy, Rumunia itp. Obecnie zatrudniamy ponad 250 osób w obszarze m.in. zobowiązań, należności i księgi głównej.

W związku z rozwojem  Centrum Finansowego TRW,  w chwili obecnej planujemy zatrudnić kolejne osoby do współpracy przy nowych projektach związanych z obsługą procesów księgowych.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA Z J. CZESKIM – OBSŁUGA PROCESU KSIĘGOWEGO
Miejsce pracy: Częstochowa
Nr ref. K/05/C

NASZE OCZEKIWANIA:

  • znajomość j. czeskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • dodatkowym mocnym atutem będzie znajomość j. angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość pakietu MS Office
  • ponadto cenimy: zaangażowanie, zdolności analityczne, dobrą organizację pracy, umiejętność pracy w grupie

OBOWIĄZKI  NA STANOWISKU to m.in.:

  • administracja dokumentacji księgowej: weryfikacja, ewidencja, raportowanie
  • kontakt z klientami  z różnych krajów europejskich, udzielanie wyjaśnień rozwiązywanie bieżących problemów
  • przygotowywanie raportów oraz analiz

CO  OFERUJEMY:

  • wdrożenie i przeszkolenie na stanowisku pracy,
  • wysokie standardy pracy  z wykorzystaniem  nowoczesnych narzędzi
  • pakiet szkoleń językowych oraz  z rachunkowości
  • dodatkowe benefity:  opieka medyczna , zajęcia sportowe  itp..
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w  bardzo przyjaznej atmosferze

JAK APLIKOWAĆ
Wszystkich zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny), z wpisanym Nr ref. K/05/C, za pomocą:

lub
TRW Polska
Centrum Obsługi Finansowej
Dział Personalny, Ul. Legionów 63,
42-200 Częstochowa

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz.. U. Nr 133 poz. 833)".

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Więcej informacji:

www.trw.pl

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się