Specjalista z j.niemieckim lub j. francuskim w Centrum Usług Biznesowych

Antal SSC/BPO

  • Kraków, małopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Naszym klientem jest znana firma z sektora SSC/BPO. W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób znających i chcących wykorzystywać na co dzień w pracy język niemiecki lub język francuski.

Mamy do zaproponowania stanowiska analityczne jak i związane z obsługą klienta lub pół na pół ;)

Numer ref.: KRK/GER/FR

Zakres zadań:

  • analiza dokumentów i/lub kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami w języku niemieckim lub języku francuskim
  • przekazywanie informacji zwrotnych
  • współpraca z różnymi departamentami
  • udział w projektach usprawniających pracę
  • wpisywanie danych do systemu
  • i wiele innych ciekawych oraz rozwijających :)

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • znajomość języka niemieckiego/francuskiego na poziomie B2
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • chęć do pracy w międzynarodowym środowisku
  • dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne

Nasz klient oferuje:

  • możliwość pracy w rozwojowej i przyszłościowej branży
  • możliwość wykorzystywania i rozwijania znajomości języków obcych
  • praca w wielokulturowym środowisku
  • realny wpływ na rozwój firmy
  • własny budżet na szkolenia związane z pracą lub prywatnymi zainteresowaniami
  • elastyczne godziny pracy - możesz zacząć pracę między 7 a 10
  • prywatna opieka medyczna
  • praca docelowo w modelu hybrydowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne