Oferta pracy

Specjalista z j.niemieckim w Centrum Usług Biznesowych

Antal SSC/BPOO firmie

  • 42-200
    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Antal SSC/BPO

42-200

Częstochowa

Naszym klientem jest znana firma z sektora SSC/BPO. W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób znających i chcących wykorzystywać na co dzień w pracy język niemiecki.

Mamy do zaproponowania stanowiska analityczne jak i związane z obsługą klienta lub pół na pół ;)

Numer ref.: CZ

Zakres zadań:

  • analiza dokumentów i/lub kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami w języku niemieckim
  • przekazywanie informacji zwrotnych
  • współpraca z różnymi departamentami
  • udział w projektach usprawniających pracę
  • wpisywanie danych do systemu
  • i wiele innych ciekawych oraz rozwijających :)

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • chęć do pracy w międzynarodowym środowisku
  • dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne

Nasz klient oferuje:

  • możliwość pracy w rozwojowej i przyszłościowej branży
  • możliwość wykorzystywania i rozwijania znajomości języków obcych
  • praca w wielokulturowym środowisku
  • realny wpływ na rozwój firmy
  • własny budżet na szkolenia związane z pracą lub prywatnymi zainteresowaniami
  • elastyczne godziny pracy - możesz zacząć pracę między 7 a 10
  • prywatna opieka medyczna
  • praca w 100% zdalna w trakcie pandemii, a po pandemii w atrakcyjnym biurze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne