Specjalista z j. niemieckim w dziale Księgi Głównej w Europejskim Centrum Usług Wspólnych

ZF GroupO firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i księgowanie dokumentów księgi głównej;

  • Realizacja płatności do dostawców oraz wewnątrz grupy;

  • Rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych, przygotowywanie raportów oraz analiz;

  • Przygotowywanie analiz przepływów finansowych oraz prognoz płatności;

  • Rozliczanie i uzgadnianie kont bankowych;

  • Ustalanie sald z jednostkami powiązanymi;

  • Wykonywanie czynności związanych z okresowym zamknięciem ksiąg (raportowanie wewnętrzne);

  • Wspieranie realizacji projektów;

  • Przygotowywanie danych do deklaracji VAT;

  • Praca w systemie SAP.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny;

  • Wykształcenia wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne, finanse, rachunkowość itp.;

  • Doświadczenie w obszarze księgowości;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel; mile widziana znajomość systemu SAP;

  • Umiejętności analityczne, komunikacyjne i gotowość pracy w globalnej organizacji.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (Praca zdalna 100% w okresie pandemii, później system 50%/50%);

  • Rozwój zawodowy;

  • Prywatną opiekę medyczną; pakiet benefitów;

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;

  • Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy;

  • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny