Specjalista z językiem duńskim ds. rozliczeń zużycia ciepła i wody

Minol ZENNER Sp. z o.o.O firmie

Minol ZENNER Sp. z o.o.

Bolesława Limanowskiego 179

Bałuty

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie rozliczeń kosztów zużycia ciepła i wody
  • wprowadzanie danych do systemu
  • kontrola poprawności i kompletności wprowadzanych danych
  • analiza kosztów zużycia ciepła i wody
  • prowadzenie korespondencji oraz kontakt telefoniczny w j. duńskim

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka duńskiego
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość środowiska Windows i MS Office (zwłaszcza Excel)
  • umiejętność myślenia analitycznego
  • sumienność, dokładność, uporządkowanie w działaniu
  • zaangażowanie i samodzielność

To oferujemy

  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy (nie wymagamy doświadczenia)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30)
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
  • bezpłatne i regularne kursy językowe
  • opiekę medyczną
  • świetną lokalizację biura
  • dofinansowanie karty Multisport
  • przyjazną atmosferę w pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • bezpłatne kursy językowe

Minol Zenner Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm na świecie w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń pomiarowych takich jak: podzielniki kosztów, wodomierze i liczniki ciepła. Firma specjalizuje się w rozliczaniu kosztów centralnego ogrzewania i wody w oparciu o indywidualne zużycie.

Specjalista z językiem duńskim ds. rozliczeń zużycia ciepła i wody, Bolesława Limanowskiego 179, Bałuty, Łódź