Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista z językiem hiszpańskim

  • Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lokalizacja: Częstochowa

    ZF European Shared Services Center  zlokalizowane jest w  Częstochowie i prowadzi obsługę  procesów finansowo-księgowych europejskich fabryk organizacji. Dla naszych klientów dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem ESSC planujemy zatrudnić kolejne osoby do współpracy.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Administracja dokumentacji księgowej – w obrębie działu należności lub zobowiązań;
    • Kontakt z klientami  z różnych krajów europejskich, udzielanie wyjaśnień, rozwiązywanie bieżących problemów;
    • Rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych, przygotowywanie raportów oraz analiz;
    • Praca w systemie SAP.

    WYMAGANIA:

    • Znajomość języka hiszpańskiego – warunek konieczny;
    • Dodatkowo komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: ekonomia, matematyka, rachunkowość, finanse lub inne;
    • Znajomość obsługi MS Office Excel;
    • Ponadto bardzo cenimy: zdolności analityczne, dobrą organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie, zaangażowanie.

    CO OFERUJEMY:

    • Pełne przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy;
    • Prywatną opiekę medyczna PZU;
    • Pakiet kafeteryjny MY BENEFIT (możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina, teatru, wyjazdów turystycznych etc.);
    • Pakiet rabatowy -  system zniżek na towary i usługi;
    • Szkolenia językowe, z zakresu księgowości i Excel’a;
    • Duże możliwości rozwoju;
    • Przyjazną atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

    Aplikacje, z zaznaczoną nazwą stanowiska, można przesyłać za pomocą przycisku do aplikowania.

    Prosimy o zamieszczanie klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center TRW Automotive, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy TRW Automotive procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania."