Specjalista z językiem niemieckim

Pilkington

  • Ostrołęka

    Ostrołęka, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny kontakt (mailowy i telefoniczny) z naszymi oddziałami na terenie Niemiec

  • Realizacja zadań w jednym z obszarów: finanse, proces zakupów, administracja danych HR

  • Przygotowanie raportów miesięcznych i rocznych

  • Praca zgodnie z ustalonym procesem i procedurami

  • Stała współpraca z innymi zespołami Centrum Usług Wspólnych

  • Wsparcie i doskonalenie procesów biznesowych

  • Obsługa systemu SAP

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1 (w mowie i piśmie)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office

  • Komunikatywność i otwartość na pracę z zagranicznym klientem wewnętrznym

  • Umiejętność realizacji zadań zgodnie z określonymi procedurami i standardami

  • Umiejętności analityczne

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premia kwartalna

  • Dodatek językowy do pracy w języku niemieckim

  • Możliwość połączenia pracy z biura z pracą z domu

  • Możliwość rozwoju w obszarze finansów, procesu zakupów lun administracji danych HR

  • Codzienny kontakt z klientem zagranicznym z Niemiec

  • Pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków oraz indywidualnych kompetencji

  • Wsparcie pracownika podczas okresu wdrożenia

  • Zatrudnienie na stanowisku Młodszego specjalisty lub Specjalisty w zależności od doświadczenia

  • Możliwość awansu wraz z rozwojem wiedzy i doświadczenia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • Darmowy dostęp do aplikacji do nauki języków obcych

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk: Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Pilkington

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.

Najważniejszym filarem naszej organizacji są ludzie, którym dajemy szansę budowania swojej kariery zawodowej w naszej organizacji w związku z tym uruchamiamy kolejną edycję Programu rozwoju młodych inżynierów skierowanego do absolwentów uczelni technicznych.

Z nami otwierają się przed Tobą wszystkie możliwości kariery, zaczynając od programu szkoleniowego którego celem jest poznanie organizacji a efektem końcowym praca w najbardziej optymalnym dla Ciebie i organizacji Dziale w firmie. Dajemy Ci niezbędną swobodę, abyś mógł w pełni wykorzystać zdobytą wiedzę podczas studiów, rozwijać swoje talenty oraz zaplanować swój dalszy rozwój i swoją niepowtarzalną ścieżkę zawodową w dziale Produkcyjnym, R&D, Nowych Uruchomień, Technologicznym czy Utrzymania Ruchu.

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy – nasza oferta jest dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy