Oferta pracy

Specjalista z językiem niemieckim

Antal SSC/BPOO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Antal SSC/BPO

Poznań

Poznań

Chcesz połączyć pracę z pasją?

Dołącz do młodego zespołu doskonaląc swoje umiejętności językowe!

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, szukamy osób na stanowisko:

SPECJALISTA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Numer ref.: PN/IZW

Twoje główne obowiązki:

  • Codzienny kontakt z Klientem Biznesowym oraz innymi działamy firmy,
  • Analiza poprawności danych, warunków cenowych,
  • Aktualizowanie danych Klienta zgodnie z procedurami,
  • Przygotowywanie raportów,wprowadzanie danych do systemu,
  • Wsparcie obsługi procesów księgowych/master data,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów,
  • Tworzenie formularzy.

Wymagania:
  • Dobra znajomość j. angielskiego oraz niemieckiego (min.B2),
  • Znajomość języka francuskiego mile widziana
  • Doświadczenie z obszaru księgowości/obsługi klienta/analizy mile widziane,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Samodzielność, doskonała organizacja pracy oraz terminowość,
  • Chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Firma oferuje:
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość doskonalenia języków obcych oraz dalszego rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy,
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym i rozwijającym się środowisku,
  • Pracę od poniedziału do piątku (godziny biznesowe),
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kursów językowych, karta Multisport i inne),
  • Nowoczesne, komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy