specjalista z językiem niemieckim

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 28.11.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 28.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Komunikując się w języku niemieckim czujesz się jak ryba w wodzie? Jeżeli tak, to zanurz się z nami w świetną ofertę pracy, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie. Rewelacyjna lokalizacja w centrum i elastyczny grafik, nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy. Aplikuj już teraz!

    Nr ref.: /488/11/2018/NL/33793
    Poznań
    oferujemy
    • nowe miejsce i nowy zespół - dużo nowych możliwości!
    • grafik ustalany tygodniowo - pełen etat na Twoich warunkach
    • świetną lokalizację w centrum miasta
    • umowę o pracę tymczasową na pół roku (po tym okresie zatrudnienie na czas nieokreślony na podstawie umowy o pracę)
    • benefity, których szukasz - m.in. kartę sportową, prywatną opiekę medyczną
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    zadania
    • czuwanie nad bezpieczeństwem w mediach społecznościowych
    • sprawdzanie, modyfikowanie raportowanie przesyłanych treści
    • analiza aktywności i trendów wśród użytkowników, raportowanie ewentualnych problemów
    • reagowanie na potencjalnie niebezpieczne sytuacje – według własnego rozeznania i standardów
    oczekujemy
    • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (min. B2)
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
    • nie wymagamy żadnego doświadczenia zawodowego; wystarczy znajomość języka na wskazanym poziomie
    • dyspozycyjności do pracy w centrum Poznania
    • gotowości do pracy zmianowej

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47