Oferta pracy

Specjalista z językiem niemieckim - praca zdalna

Antal SSC/BPOO firmie

5 0007 500 brutto / mies.
  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Antal SSC/BPO

Poznań

Poznań

Specjalista z językiem niemieckim

Numer ref.: OP97/2021/03

Zadania:

  • Obsługa i wsparcie pracowników firmy
  • Analiza zgłaszanych zapytań
  • Tłumaczenia ad hoc
  • Codzienna komunikacja w języku niemieckim i angielskim

Oczekiwania:

  • Biegła znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (min C1)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min B2)
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi klienta, w logistyce lub pokrewne
  • Gotowość do pracy na pełen etat

Oferta firmy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenie
  • Karta MultiSport
  • Prywatna Opieka Medyczna
  • Dodatkowe bonusy (roczny, bilety do kina, bony)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne