Ta oferta pracy jest nieaktualna od 278 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista z językiem niemieckim w dziale obsługi oddziałów w Europie

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy częścią Sivantos Group, jednego z największych producentów aparatów słuchowych. Kreujemy przyszłość w zakresie lepszego słyszenia i rozumienia mowy. Jeden z czterech aparatów, używanych obecnie na świecie, został wyprodukowany przez nas.

    Obecnie, Sivantos Group zatrudnia 5 000 osób w ponad 25 krajach. Nasze międzynarodowe działy sprzedaży, obsługują klientów w 95 krajach. W wielu miejscach na świecie, zbudowaliśmy pozycję lidera rynkowego.

    Nasz zakład produkcyjny w Poznaniu ma najnowocześniejsze w Polsce centrum produkcyjne, które produkuje aparaty marki SIGNIA, SIEMENS i AUDIO SERVICE na rynek polski oraz europejski.

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres zadań:

    • Regularny kontakt w języku niemieckim z zagranicznymi oddziałami firmy - nadzorowanie zamówień wymagających wyjaśnień
    • Generowanie raportów m.in. wejść zamówień od klientów, opóźnień, TAT
    • Weryfikacja zamówień pilnych i koordynowanie ich terminowego wykonania
    • Regularny kontakt z pracownikami działu produkcji i przegląd zamówień w procesie
    • Dbałość o systematyczne informowanie działów sprzedaży w Europie o postępach w   produkcji zamówienia – korespondencja mailowa oraz kontakt telefoniczny
    • Przygotowywanie raportów produkcyjnych
    • Współpraca i komunikacja z innymi działami

    Wymagania:

    • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2
    • Mile widziana znajomość innych języków europejskich (j. francuski, j. włoski, j. holenderski)
    • Doświadczenie w pracy zawodowej w obsłudze klienta
    • Bardzo dobra znajomość Ms Office z naciskiem na program Excel
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Zdolności komunikacyjne
    • Szybkość i skuteczność w działaniu

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę zawartą bezpośrednio z Sivantos Sp. z o.o.
    • Przyjemne, czyste i bezpieczne środowisko pracy
    • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. benefit sportowy, prywatna opieka medyczna, dofinansowania)
    • Kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami
    • Ścieżkę rozwoju zawodowego
    CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych proszę wysyłać klikając w przycisk aplikowania

    Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie formuły: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez firmę Sivantos Sp. z o.o. na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883)."