Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista z językiem niemieckim w dziale obsługi oddziałów w Europie

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Jesteśmy częścią Sivantos Group, jednego z największych producentów aparatów słuchowych. Kreujemy przyszłość w zakresie lepszego słyszenia i rozumienia mowy. Jeden z czterech aparatów, używanych obecnie na świecie, został wyprodukowany przez nas.

Obecnie, Sivantos Group zatrudnia 5 000 osób w ponad 25 krajach. Nasze międzynarodowe działy sprzedaży, obsługują klientów w 95 krajach. W wielu miejscach na świecie, zbudowaliśmy pozycję lidera rynkowego.

Nasz zakład produkcyjny w Poznaniu ma najnowocześniejsze w Polsce centrum produkcyjne, które produkuje aparaty marki SIGNIA, SIEMENS i AUDIO SERVICE na rynek polski oraz europejski.

Miejsce pracy: Poznań

Zakres zadań:

  • Regularny kontakt w języku niemieckim z zagranicznymi oddziałami firmy - nadzorowanie zamówień wymagających wyjaśnień
  • Generowanie raportów m.in. wejść zamówień od klientów, opóźnień, TAT
  • Weryfikacja zamówień pilnych i koordynowanie ich terminowego wykonania
  • Regularny kontakt z pracownikami działu produkcji i przegląd zamówień w procesie
  • Dbałość o systematyczne informowanie działów sprzedaży w Europie o postępach w   produkcji zamówienia – korespondencja mailowa oraz kontakt telefoniczny
  • Przygotowywanie raportów produkcyjnych
  • Współpraca i komunikacja z innymi działami

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2
  • Mile widziana znajomość innych języków europejskich (j. francuski, j. włoski, j. holenderski)
  • Doświadczenie w pracy zawodowej w obsłudze klienta
  • Bardzo dobra znajomość Ms Office z naciskiem na program Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zdolności komunikacyjne
  • Szybkość i skuteczność w działaniu

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę zawartą bezpośrednio z Sivantos Sp. z o.o.
  • Przyjemne, czyste i bezpieczne środowisko pracy
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. benefit sportowy, prywatna opieka medyczna, dofinansowania)
  • Kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego
CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych proszę wysyłać klikając w przycisk aplikowania

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie formuły: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez firmę Sivantos Sp. z o.o. na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się