Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista z obszaru księgowości

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NeoProfessionals to międzynarodowa innowacyjna agencja rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji personelu dla międzynarodowych rynków finansowych, oraz jurysdykcji holdingowych i popularnych jurysdykcji dla funduszy inwestycyjnych. Oferujemy wyjątkowe możliwości kariery międzynarodowej i poszukujemy stale kandydatów na różne stanowiska w następujących branżach: księgowość, compliance, prawo, podatki. Obserwuj nas na Facebook’u i Twitterze aby zobaczyć najnowsze oferty pracy.

    Dla naszych Klientów, renomowanych firm specjalizujących się w usługach księgowych, kadrowo-płacowych oraz doradztwa podatkowego, obecnie poszukujemy Kandydatów posiadających doświadczenie w pełnej księgowości:

    SPECJALISTA Z OBSZARU KSIĘGOWOŚCI
    Miejsce pracy: Warszawa / Katowice / Luxemburg

    Zakres obowiązków:

    • Świadczenie usług księgowych na rzecz Klientów
    • Przygotowywanie raportów dla Klientów
    • Obsługa audytów i kontroli podatkowych
    • Kontakty z instytucjami zewnętrznymi (GUS, US, NBP)

    Czego oczekujemy od Ciebie:

    • Co najmniej 1,5 rocznego doświadczenia w zakresie księgowości
    • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunkowe
    • Umiejętności pracy wielozadaniowej
    • Komunikatywnej, praktycznej znajomości języka angielskiego (język niezbędny w codziennej pracy)

    Co możemy zaoferować:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Pełen etat w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne dodatki pozapłacowe
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
    • Możliwości rozwoju zawodowego i nabycia nowych, ciekawych doświadczeń w kontekście rachunkowości i podatków

    Szukamy osób z różnym poziomem doświadczenia, także zapraszamy do aplikowania.

    Prosimy o zawarcie następującej klauzuli przy składaniu aplikacji:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    opisopisopis