Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista z zakresu elektryki i elektroenergetyki

TEATR WYBRZEŻE

  • Świętego Ducha 2, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Świętego Ducha 2

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo przy realizacji inwestycji pn. „Modernizacja Dużej Sceny Teatru Wybrzeże”, w tym wizytacja budowy, analiza harmonogramu robót, dokumentacji projektowo-kosztorysowej i in.,

  • koordynowanie czynności związanych z realizacją instalacji branży elektrycznej, w tym systemu sygnalizacji pożarowej, automatyki i BMS, oświetlenia, instalacji niskoprądowych i SAP, elektroakustyki, oświetlenia scenicznego, inspicjenta, mechaniki sceny itp.,

  • nadzór nad uruchomieniem/wdrożeniem systemu SSP oraz systemu BMS,

  • koordynowanie zapewnienia kompatybilności działania systemów istniejących w obiektach Teatru Wybrzeże z systemami projektowanymi,

  • analiza wniosków materiałowych, rozwiązań technicznych, itp.,

  • monitorowanie zgodności aktualnego zaangażowania prac z zawartymi umowami, pozwoleniami i dokumentacją,

  • bieżąca współpraca z projektantami, wykonawcami, inspektorami nadzoru, sporządzanie notatek służbowych itp.,

  • udział w czynnościach związanych z pozyskiwaniem dokumentacji projektowej zamiennej, decyzji administracyjnych,

  • udział w przygotowaniu dokumentacji przetargowej, analiza ofert składanych przez wykonawców,

  • udział w czynnościach odbiorowych inwestycji (odbiory częściowe, końcowy).

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (technik elektryk) lub wyższe techniczne: inżynier elektrotechnik,

  • znajomość przebiegu procesu inwestycyjnego i procedur administracyjnych,

  • doświadczenie w branży inwestycji budowlanych,

  • mile widziane doświadczenie w realizacji obiektów kubaturowych użyteczności publicznej,

  • mile widziana znajomość w obszarze systemów pożarowych, systemu zarządzania obiektem (BMS),

  • znajomość prawa budowlanego i ustaw powiązanych, zwłaszcza rozporządzenia ws. warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynku i ich usytuowanie,

  • znajomość przepisów o zamówieniach publicznych,

  • umiejętność działania pod presją czasu,

  • zdolności organizacyjne, dokładność, systematyczność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (1/2 lub cały etat) lub umowę cywilnoprawną,

  • możliwość zdobycia doświadczenia przy ciekawych projektach inwestycyjnych,

  • ciekawą pracę w kameralnym i zgranym zespole.