Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista

  • Zabierzów (pow. krakowski), małopolskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rekrutacja ukryta

    Ogłoszenie testowe, prosimy nie aplikować

    Specjalista

    Miejsce pracy: Zabierzów (pow. krakowski)
    Region: małopolskie

    Zakres obowiązków:

    - odbieranie telefonów

    - obsługa skrzynki mailowej

    - wsparcie Lidera w jego codziennych obowiązkach

    Wymagania:

    - znajomość pakietu MS Office

    - dokładność

    - dobra organizacja czasu pracy własnej

    Oferujemy:

    - umowę o pracę

    - prywatna opieka medyczna

    - karta Multisport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.