Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista Zakupów

Polpharma Biologics S.A.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów zakupowych zgodnie z obowiązującą Procedurą Zakupową

  • Prowadzenie zakupów unijnych zgodnie z wymogami NCBiR i ustawą o zamówieniach publicznych,

  • Terminowa realizacja powierzonych zadań

  • Efektywny sourcing w ramach przydzielonych obszarów

  • Prowadzenie negocjacji zakupowych

  • Tworzenie umów zakupowych oraz Zawieraniem umów ramowych

  • Bieżąca analiza rynku dostawców materiałów i usług

  • Wspieranie procesu przeprowadzania reklamacji

  • Efektywna współpraca z przydzielonymi obszarami w celu zdefiniowania potrzeb zakupowych

  • Zapewnienie "business continuity" w przydzielonych obszarach

  • Bieżąca ocena procesów zakupowych i proponowaniem działań optymalizacyjnych (procesowo i kosztowo)

  • Wsparcie w procesie kwalifikacji dostawców materiałów i usług

  • Wsparcie w procesie tworzenia strategii zakupowej w zakresie przydzielonego obszaru

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zakupowe

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów zakupowych w ramach konkursów ofert oraz przetargów publicznych

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

  • Komunikatywność oraz nastawienie na współpracę

  • Bardzo dobra organizację pracy własnej

  • Wysoka etykę pracy

  • Bardzo dobrą umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności Excel)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Zdolności analityczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Polpharma Biologics S.A.

Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.

Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Twoja rola

Chcesz wspierać obszar zakupów R&D i Indirect w Polpharma Biologics? Oferujemy wiele ciekawych wyzwań zakupowych, współpracę z największymi partnerami na rynku międzynarodowym. Jako Specjalista Zakupów będziesz mieć styczność z bardzo różnorodnymi zagadnieniami, takimi jak sourcing i zakup trudno dostępnych materiałów, urządzeń produkcyjnych i usług specjalistycznych.. Otrzymasz wsparcie doświadczonych pracowników i poszerzysz wiedzę w zakresie procesów zakupowych dla branży biotechnologicznej oraz masz szansę dołączyć do wspierającego i przyjaznego zespołu.