Specjalista Zapewniania Jakości ds. Systemów / QA Systems Specialist

SanofiO firmie

  • Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Sanofi

Lubelska 52

Rzeszów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja, modyfikacja i aktualizacja dokumentacji jakościowej na zgodność z wymaganiami GMP i standardami Grupy Sanofi
  • Opracowanie i aktualizacja Głównych Planów Walidacji, analiz, procedur, instrukcji i pozostałych dokumentów działowych
  • Opracowanie i aktualizacja dokumentacji związanej z walidacją wytwarzania, w tym: raporty cząstkowe, raporty końcowe, analizy ryzyka, Główny Plan Walidacji, Harmonogram dla Głównego Planu Walidacji, procedury, instrukcje
  • Opiniowanie dokumentacji dotyczącej walidacji wytwarzania produktów farmaceutycznych i suplementów diety: protokoły, analizy ryzyka, załączniki
  • Uczestnictwo w pracach związanych z transferami nowych produktów do Zakładu i transferami produktów z zakładu poprzez wsparcie w zakresie strategii jakościowych
  • Wykonywanie niezbędnych prac związanych z wnioskami CC i odchyleniami jakościowymi w zakresie walidacji wytwarzania
  • Przygotowanie Okresowych Przeglądów Jakości Produktów Farmaceutycznych
  • Zarządzanie tematem walidacji transportu w zakładzie; opracowanie niezbędnych dokumentów: protokoły, załączniki, analizy danych, raporty, okresowe przeglądy statusu, Główny Plan Walidacji, analiza ryzyka
  • Uczestnictwo w procesie weryfikacji łańcucha dostaw substancji czynnych farmaceutycznie poprzez: opracowanie strategii weryfikacji, przygotowanie niezbędnych dokumentów, komunikację z dostawcami i pozyskanie niezbędnych danych
  • Realizacja prac we wnioskach Change Control w zakresie swoich odpowiedzialności, wdrażanie działań CAPA oraz prac w odchyleniach
  • Prezentacja tematów w zakresie swoich odpowiedzialności podczas inspekcji i audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Uczestnictwo w szkoleniu nowych pracowników w zespole

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
  • Znajomość zasad GMP
  • Wiedza z zakresu: walidacji i kwalifikacji
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • Umiejętność planowania pracy, również w zakresie uczestnictwa w projektach i prowadzenia projektów
  • Dobre zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

To oferujemy

  • Międzynarodowe środowisko pracy, w którym możesz rozwijać swój talent oraz realizować pomysły i innowacje w ramach kompetentnego zespołu
  • Dostęp do wewnętrznych procesów rekrutacyjnych w Polsce i na świecie - możesz stworzyć własną ścieżkę kariery w Sanofi
  • Umowa o pracę na czas określony
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń obejmujący opiekę medyczną dla pracowników i członków ich rodzin; pracowniczy program ubezpieczeń emerytalnych, ubezpieczenie na życie, zakres świadczeń z ZFŚS (w tym karta Multisport), bezpłatny lunch
  • Program Pomocy dla Pracowników (wsparcie zdrowia psychicznego, doradztwo prawne i finansowe)
  • Płatny urlop rodzicielski neutralny pod względem płci

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Umowa na czas określony do 31.08.2024

Jako Specjalista Zapewniania Jakości ds. Systemów będziesz odpowiadać za zapewnienie zgodności z wymaganiami GMP i standardami Grupy Sanofi w zakresie walidacji systemów skomputeryzowanych, integralności danych oraz ogółu prac kwalifikacyjnych i walidacyjnych realizowanych przez zespół.

W Sanofi różnorodność i inkluzywność mają fundamentalne znaczenie dla tego, jak działamy i są osadzone w naszych podstawowych wartościach. Zdajemy sobie sprawę, że aby naprawdę wykorzystać bogactwo, jakie przynosi różnorodność, musimy zarządzać przez integrację i aktywnie tworzyć miejsce pracy, w którym różnice mogą być rozwijane i wykorzystywane do polepszania życia naszych współpracowników, pacjentów i klientów. Szanujemy i doceniamy różnorodność naszych pracowników, ich doświadczenie i pochodzenie oraz zapewniamy wszystkim równe szanse rozwoju.

Aktualne oferty pracodawcy
R2653867

Specjalista Zapewniania Jakości ds. Systemów / QA Systems Specialist, Lubelska 52, Rzeszów