Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
JOST POLSKA SP. Z O.O.

Specjalista zapewnienia jakości ds. klientów

JOST POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Motoryzacyjna 6, Nowa Sól
    Nowa Sól, lubuskie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Motoryzacyjna 6

Nowa Sól

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie procesu opracowywania reklamacji od klientów;

  • współudział w procesie zatwierdzania produktów i procesów produkcyjnych u klientów (wzorcowania);

  • przeprowadzanie audytów jakościowych (AQM /LPA);

  • przeprowadzanie audytów montażu / komisjonowania;

  • nadzór nad kontrolami Q-Gate prowadzonymi w zakładzie;

  • uczestnictwo w audytach procesów produkcyjnych;

  • uczestnictwo w FMEA;

  • przygotowywanie instrukcji kontroli;

  • współudział w procesie przeprowadzania zmian systemowych w produktach i procesach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne – preferowane zarządzanie jakością, mechanika i budowa maszyn;

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;

  • gotowość do nauki i zdobywania nowych umiejętności;

  • umiejętność i chęć rozwiązywania problemów - indywidualnie i zespołowo;

  • znajomość norm i standardów branży motoryzacyjnej (IATF 16969:2016, VDA);

  • bardzo dobra znajomość MS Office.

Mile widziane

  • znajomość SAP-QM.

To oferujemy

  • jesteś członkiem międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • umowa o pracę? Oczywiście, że tak!

  • masz realny wpływ na rozwój obszaru, za który odpowiadasz;

  • możesz realizować potrzebę pomocy innym - jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, w której pracownicy angażują się w inicjatywy charytatywne;

  • otrzymasz pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach;

  • korzystasz ze świadczeń w ramach ZFŚS;

  • możesz dołączyć do Pracowniczego Programu Emerytalnego (po roku zatrudnienia);

  • staniesz się posiadaczem Karty Rabatowej Programu Lojalnościowego Nowej Pracy (https://nowapraca.info/karta-rabatowa/);

  • możesz dołączyć do wspólnego aktywnego spędzania wolnego czasu - w JOST gramy w siatkówkę lub koszykówkę na wynajętej przez firmę sali gimnastycznej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

JOST jest światowym liderem w produkcji systemów, modułów i komponentów do pojazdów użytkowych. Dzięki swoim innowacyjnym produktom oraz światowej obecności koncern nasz cieszy się wysoką renomą wśród dostawców, klientów i pracowników.

Przyłącz się do naszego zespołu, który od ponad 60 lat w sposób kompetentny, elastyczny i ukierunkowany na rozwiązania wspiera swoich klientów. Zostań ważnym filarem naszego światowego koncernu i skorzystaj z różnorodnych korzyści, świetnych perspektyw rozwoju zawodowego oraz bezpieczeństwa, jakie daje lider rynku.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje