Specjalista Zapewnienia Jakości

GSKO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Ciągły nadzór nad przestrzeganiem zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), Systemu Zarządzania Jakością (QMS) i prawa farmaceutycznego.

  • Bieżące wsparcie i ocena sytuacji w zakresie problemów/ odchyleń/ awarii, które mają miejsce w trakcie prowadzonych procesów produkcyjnych.

  • Wsparcie obszarów w zakresie budowania świadomości jakościowej.

  • Weryfikacja standardów w obszarach produkcyjnych pod kątem potencjalnych ryzyk jakościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: Inżynieria produkcji, Zarządzanie jakością, Biotechnologia, Chemia i pokrewne

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Zainteresowanie technologią wytwarzania przebiegiem procesów produkcyjnych.

  • Umiejętność myślenia przyczynowo- skutkowego.

  • Gotowość do pracy w ruchu ciągłym (system zmianowy, czterobrygadowy - 7 dni w tygodniu z ruchomymi dniami wolnymi)

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas określony do 30.11.2021 r.

  • Kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta

  • Konkurencyjny system wynagradzania i motywowania

  • Wspierające i przyjazne środowisko pracy

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, opieka medyczna, karta sportowa)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

GSK

Fabryka GSK w Poznaniu jest wiodącym, globalnym producentem tabletek, kapsułek, kremów i maści. Obecnie, każdego dnia w fabryce wytwarzanych jest 8,7 mln tabletek i 1,3 mln kapsułek, które są eksportowane do 131 krajów na świecie. Oznacza to, że co sekundę pacjenci na całym świecie przyjmują 100 tabletek i 15 kapsułek wyprodukowanych w naszej fabryce.

Jeśli lubisz wyzwania, jesteś asertywny, dociekliwy, komunikatywny, masz wysokie poczucie odpowiedzialności za swoją pracę - dołącz do naszego Zespołu Operacyjnego Zapewniania Jakości. Pomóż Nam w ciągłym zapewnianiu najwyższych standardów jakościowych podczas produkcji w trosce o bezpieczeństwo naszych Pacjentów i skuteczność działania wytwarzanych w Fabryce produktów.

Przewiń do profilu firmy