Oferta pracy

Specjalista Zapewnienia Jakości

Unilever Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i rozwiązywanie problemów we współpracy z innymi działami; wsparcie merytoryczne zespołów podczas wprowadzania rozwiązań i usprawnień,

  • Wspieranie zespołów fabrycznych w pracy nad poprawą jakości oraz eliminacją strat jakościowych,

  • Udział oraz prowadzenie analiz przyczyn źródłowych, wynikających z incydentów i nieprawidłowości jakościowych oraz proponowanie CAPA,

  • Inicjowanie projektów doskonalących w ramach jakości,

  • Wsparcie zespołów w procesie analizy reklamacji konsumenckich oraz do dostawców,

  • Prowadzenie projektów jakościowych w ramach metodologii WCM oraz wsparcie zespołów w prowadzeniu projektów wynikających z QA Matrix,

  • Wdrażanie i egzekwowanie zasad GMP i GHP oraz tworzenie i komunikowanie procedur i instrukcji,

  • Opracowywanie, weryfikacja i aktualizacja dokumentacji systemowej – procedury, instrukcje, wzory formularzy,

  • Udział i prowadzenie audytów wewnętrznych i FST zgodnie z harmonogramem, lub zgodnie z bieżącymi potrzebami,

  • Praca na rzecz podnoszenia świadomości jakościowej, doskonalenie jakości w produkcji – inicjowanie szkoleń, warsztatów, komunikacji mających na celu budowanie kultury jakości,

  • Udział w projektach wdrożeniowych – nowe wyroby, opakowania, procesy,

  • Współuczestnictwo w określaniu parametrów jakościowych procesów i produktów,

  • Wsparcie w zarządzaniu istniejącym w fabryce systemem HACCP (w tym przygotowywanie, wdrażaniu i utrzymanie oceny ryzyka, aktualnych planów HACCP, programów warunków wstępnych oraz dokonywanie ich regularnych przeglądów i bieżąca aktualizacja w przypadku wystąpienia zmian w fabryce),

  • Współpraca podczas tworzenia standardów mycia dla nowych linii, urządzeń i produktów oraz współudział w ich zatwierdzaniu,

  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami w fabryce (produkcja, T&I, planowanie, logistyka) oraz innymi fabrykami Unilever oraz magazynami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe Preferowane Technologia Żywności, Towaroznawstwo, Zarządzanie Jakością, Biotechnologia,

  • Doświadczenie w pracy w obszarze jakości w przemyśle spożywczym,

  • Wysokie umiejętności analityczne i organizacyjne,

  • Umiejętność podejmowania decyzji i zdolność szybkiego uczenia się,

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,

  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office,

  • Znajomość systemu HACCP,

  • Znajomość systemu SAP ERP,

  • Posiadanie certyfikatu audytora wewnętrznego FSSC 22000 będzie dodatkowym atutem,

  • Prawo jazdy kat. B.,

  • Mile widziane doświadczenie korporacyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne