Oferta pracy

Specjalista Zapewnienia Jakości

LEK SAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oraz wdrażanie procesów, ciągłe ich doskonalenie oraz nadzór nad ich przestrzeganiem zgodnie zasadami GMP.

  • Sprawdzanie i archiwizowanie dokumentacji produkcyjnej.

  • Bezpośrednia współpraca z obszarem produkcyjnym poprzez: wsparcie jakościowe w realizacji procesu; podniesienia jakości dokumentacji produkcyjnej; szkolenia; przygotowania do inspekcji / audytów.

  • Opiniowanie, sprawdzanie i zatwierdzanie procedur i instrukcji techniczno-technologicznych produktów leczniczych z zapewnieniem w nich zapisów gwarantujących wytworzenie produktów leczniczych o jakości zgodnej z dokumentacją rejestracyjną.

  • Współtworzenie i realizacja modelu szkoleniowego dla pracowników produkcyjnych.

  • Koordynacja procesów jakościowych takich jak: działania wyjaśniające, działania korygujące, reklamacje, kontrola zmian, przegląd jakości produktów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach nauk ścisłych: preferowane uczelnie techniczne (np. Chemia, Technologia Chemiczna, Farmacja, Biologia, Biotechnologia).

  • Wiedza z zakresu GMP, prawa farmaceutycznego oraz Systemów Zapewnienia Jakości.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów.

  • Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność, samodzielność w działaniu.

  • Kreatywność i inicjatywa.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (w stopniu umożliwiającym swobodną komunikacje).

  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym.

  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej co najmniej 4 lata.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • Karta lunch UP

LEK SA

Novartis Technical Operations jest produkcyjną dywizją Grupy Novartis, będącą światowym liderem w dziedzinie ochrony zdrowia, której misją jest odkrywanie nowych sposobów polepszania i wydłużania życia pacjentów. To organizacja otwarta na generacyjną różnorodność, dająca możliwość zdobycia cennego doświadczenia niezależnie od tego na jakim etapie kariery zawodowej jesteś.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy