Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista Zarządzania Finansami

CIECH SERVICES SP. Z O.O.

  • Fabryczna 4, Inowrocław
    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Fabryczna 4

Inowrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie codziennych zestawień dotyczących płynności na potrzeby Zarządu Spółki oraz prognoz płynności

  • kontrola faktur w obiegu w celu zachowania terminów płatności, sprawdzanie rachunków bankowych kontrahentów, zatrzymań płatności itp.

  • obsługa zajęć komorniczych kontrahentów i cesji wierzytelności

  • wsparcie Zespołu w zakresie obsługi ubezpieczeniowej spółki

Nasze wymagania

  • pierwsze doświadczenia w pracy w obszarze finansów, ubezpieczeń lub księgowości

  • dobra znajomość MS Excel

  • proaktywność i nastawienie na współpracę

  • dokładność i dobra organizacja czasu pracy

  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków

Mile widziane

  • wykształcenie o profilu ekonomicznym/finansowym

  • znajomość obsługi systemu SAP

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny i przejrzysty system premiowy

  • rozwój kompetencji językowych: darmowe kursy języka angielskiego i niemieckiego online

  • szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa i inne

  • możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Wyślij CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa rekrutacyjna

4

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, opakowania szklane.

Przewiń do profilu firmy